روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 102
  • 753
  • 1,437,004
انتشار کتاب مشاهیر مدفون در تبریز

برای اولین بار ، کتاب جامع مشاهیر و نام آوران مدفون در تبریز به همت سازمان آرامستان های شهرداری تبریز تدوین، چاپ و منتشر می شود.
به گزارش شهریار، احد فلاحی با اعلام این خبر گفت : تبریز شهر کهن و شهر مردمانی است که در برهه های مختلف تاریخی حماسه ساز بودند و توسط نام آوران خود افتخارات زیادی در تاریخ ثبت کرده اند. از این رو و در جهت پاسداشت مقام شامخ این بزرگان ، قبور مطهر این مشاهیر گرانقدر و حماسه ساز که در مقاطع تاریخی مختلف این شهر کهن تاثیر گذار بودند، شناسایی و ساماندهی خواهد شد.
وی در جلسه ای که با حضور اساتیدتاریخ معاصرتبریز برگزار شد با اشاره به لزوم ارج نهادن به این شخصیت های تاریخی و نام آور تبریز گفت: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز بر شناسایی و ساماندهی قبور مطهر علما، شعرا و مشاهیر ارزشمند تبریز عزم جدی دارد و در تلاش است علاوه برشناسایی و ساماندهی این قبور به تدوین کتاب جامع و ارزشمند مشاهیر و نام آوران تبریز که برای اولین بار در این شهر اتفاق خواهد افتاد اقدام کند.
سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اظهار داشت: این پروژه فرهنگی با هدف آشنایی بیشتر مردم با زندگینامه و خدمات این حماسه سازان تاریخی اجرا می شود.
گفتنی است: پس ازشناسایی قبورمشاهیرتبریزدرراستای مصوبات شورای اسلامی کلانشهرتبریز بنای یادبودآنهادرمحل دفنشان احداث خواهدشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز