روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 77
  • بازدید دیروز: 460
  • کل بازدید ها: 602,454
انتصاب معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی،«وحید حسین زاده خوشزاد » را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای این اداره کل منصوب کرد.
در حکم «محمد محمدپور» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به حسین‌زاده ‌آمده است: نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی،‌ به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی با رعایت ماده ٩۴ قانون مدیریت خدمات کشوری به سرپرستی امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل منصوب می‌شوید.
وی اظهارامیدواری کرد: با استعانت از خداوند منان و توجه به اصول و سیاست‌های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با هماهنگی همه بخش‌های اداره کل شاهد خدمت شایسته به اصحاب فرهنگ و هنر استان باشیم.
«وحید حسین‌زاده خوشزاد»کارشناس علوم ارتباطات و کارشناس ارشد علوم سیاسی است.
از فعالیت های اجرایی وی می‌توان به مواردی همچون سردبیر نشریۀ سما، دبیر و سردبیر خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، مدیر اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، رئیس ادارۀ مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مدیر هنرستان هنرهای زیبای استاد ابوالحسن اقبال آذر تبریز و مسئول امور آموزش ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اشاره کرد.
همچنین نگارش کتاب مقبره الشعرای تبریز، تحلیل محتوای تیتر روزنامه های تبریز، تحلیل و بررسی ماهانۀ مطبوعات تبریز، ارائه و پذیرش مقاله‌ی ‘تاثیر ارتباطات اجتماعی در قیام ٢٩ بهمن تبریز’ در همایش علمی ‘نقش آذربایجان در انقلاب اسلامی ایران’ در دانشگاه تبریز، ارائه و پذیرش مقاله‌ی ‘بررسی نقش قدرت سیاسی بر مطبوعات در دوره‌‌ پهلوی دوم’ در همایش ملی ‘بررسی نظری و عملی روابط دولت و ملت در ایران’ در دانشگاه علامه طباطبایی،‌ نگارش چندین مقاله در زمینۀ مسایل اجتماعی و سیاسی در طول سال های گذشته از فعالیت های پژوهشی وی است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز