روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 199
  • 721
  • 1,335,121
انتظارات از ماموریت‌های عمرانی شهرداری بالا رفته است

شهردار تبریز، ارتقای کیفیت فنی و بهینه‌سازی منابع را از مهم‌ترین ماموریت‌های سازمان عمران شهرداری تبریز خواند.
به گزارش شهریار، صادق نجفی در بازدید از سازمان عمران شهرداری تبریز اظهار داشت: در چهار ماه گذشته، شاهد توزیع ۱۲۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر بوده‌ایم؛ این رکورد ارزشمند، از نظر کیفیت فنی نیز، نسبت به دوره‌های پیشین، ارتقا یافته‌است.
وی تاکید کرد: شتاب برنامه‌های عمرانی، مولفه مهمی است که باید با پژوهش‌ها و نیازسنجی‌های مستمر، ضامن کیفیت و پایداری شود و در ضمن، حافظ زیبایی و جلوه عمومی شهر نیز باشد.
شهردار تبریز اظهار داشت: به لطف خدا و با تلاش بی‌وقفه عوامل فنی، در سال‌های اخیر، توانسته‌ایم بحث زمان‌بندی را به عنوان یک اصل مهم در برنامه‌های عمرانی شهر تثبیت کنیم؛ بر همین اساس، اجرای پرشتاب پروژه‌های مهم در سال‌های اخیر، توقعات کارشناسان مسایل شهری و عموم شهروندان را بالا برده و ماموریت‌های عمرانی شهرداری تبریز را دشوارتر کرده‌است.
نجفی با اشاره به این‌که حوزه عمران، ارتباط تنگاتنگ با مدیریت هزینه‌های اجرایی دارد، متذکر شد: سازمان عمران به عنوان یکی از دستگاه‌های تخصصی حوزه عمران، باید با حفاظت از منابع و مصالح، حذف روش‌های منسوخ و حرکت به سمت فناوری‌‌های روز، جایگاه اقتصاد مقاومتی را در برنامه‌های عمرانی شهر تقویت کند.
حسین منیری‌فر، مدیرعامل سازمان عمران نیز در این بازدید، با ارائه گزارشی، خرید واحد تولید آسفالت به ظرفیت روزانه ۱۶۰ تن، اجرای شبکه گازرسانی به کارخانجات آسفالت، توسعه فضای سبز محوطه کارخانه آسفالت از ۳ هکتار به ۷ هکتار و راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه لحظه‌ای بارگیری را از اقدامات شاخص این سازمان در ماه‌های اخیر خواند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز