روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,008
  • 744
  • 1,383,176
انتقاد از کندی عملیات اجرایی بزرگراه اهر – تبریز

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تسریع در بزرگراه اهر – تبریز را یکی از مطالبه‌های اصلی مردم و مسؤولان منطقه عنوان کرد و از کندی عملیات این پروژه انتقاد کرد.
بیت‌الله عبدالهی در جمع خیران اهری بزرگراه اهر – تبریز را یکی از نیازهای اساسی و ضروری منطقه ارسباران برای پیشرفت و توسعه و رونق آن اعلام کرد و اظهار داشت: متأسفانه عدم اختصاص اعتبار لازم و کافی و قول مسؤولان ارشد کشوری در اتمام این پروژه تا آخر سال ۹۵ این امر محقق نشده و موجبات نارضایتی مردم منطقه را فراهم کرده است.متأسفانه کندی عملیات اجرایی و عدم پیشرفت مناسب این پروژه باعث شده همه روزه شاهد تصادفات متعدد در این جاده باشیم.به جهت شرایط آب و هوایی ویژه منطقه و کم بودن فصل کاری انتظار داریم مسؤولین دست‌اندرکار با تدبیر مناسب این پروژه را شبانه‌روزی کنند تا بتوانند در پایان سال این بزرگراه را به بهره‌برداری برسانند.براساس آمارهای موثق از مراجع رسمی این جاده یکی از حادثه‌خیزترین جاده‌های کشور بوده و اگر تدابیر لازم جهت اتمام این پروژه مهم و حیاتی منطقه صورت نگیرد قطعاً همه روزه شاهد داغدار شدن خانواده‌ها خواهیم بود.
وی یکی از مشکلات و معضلات منطقه را فقدان مراکز تولیدی، صنعتی و فرصت‌های اشتغال بوده و با وجود معادن غنی مس و طلا در منطقه و عدم پیگیری لازم از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط باعث شده این ظرفیت‌های عظیم منطقه در حوزه معدن بلا استفاده مانده و جوانان منطقه از معضل بیکاری رنج ببرند.
وی اضافه کرد: متاسفانه سیستم بیمار اداری و عدم حمایت اصولی از سرمایه‌گذاران باعث شده که علاقه‌مندان به سرمایه‌گذارای به جهت مشکلات دست و پاگیر اداری رغبتی برای سرمایه‌گذاری نداشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز