روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 884
  • 1,046,888
انتقاد عضو شورای شهر از شایعه‌پراکنی علیه شهردار تبریز با تورم ۲۵۰ درصدی شهر بــدون مشکل اداره می‌شود

عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عدم رعایت اخلاق و رواج تهمت و افترا در فضای مجازی اظهار داشت: برخی محافل در خصوص شهردار تبریز شایعه پراکنی می کنند که خلاف واقع است؛ اگر مسئله ای دارند باید از طریق مراجع قانونی مطرح شود.
به گزارش شهریار، علی آجودان زاده در نطق میان دستور صحن علنی شورای شهر تبریز ادامه داد: در صورت وجود هرگونه مشکل قانونی، مراتب از طریق مراجع ذیصلاح رسیدگی می شود نه اینکه عده ای با اهداف خاص به شایعه پراکنی دامن بزنند.
وی با بیان اینکه بی تدبیری در عرصه اقتصادی جامعه را به سمت تورم ۲۵۰ درصدی سوق داده افزود: شهردار تبریز و همکاران ایشان در این بحران اقتصادی با تلاش های شبانه روزی، حقوق کارکنان و کارگران خود را به موقع پرداخت می کند که این مسئله مصداق ایثار و جهاد است.
آجودان زاده با بیان اینکه نباید انتظار شاهکار در این برهه زمانی از شهردار تبریز داشته باشیم، ادامه داد: برخی از اعضای شورا در رویاهایشان پروژه های ناممکنی پرورش می دهند که در این برهه از زمان نمی توان انتظار اجرای چنین پروژه هایی داشته باشیم.
این عضو شورای شهر در ادامه سخنان خود با اشاره به تعطیلات جلسات شورای شهر اظهار کرد: تعطیلی یکی از جلسات شورا که به دلیل همزمانی با حضور رئسای کمیسیون های فرهنگی کلانشهرهای کشور صورت گرفت منطقی بود ولی تعطیلی ۲۵ شهریور و اول مهرماه با توجه به تعطیلی مردادماه، غیرمنطقی به نظر می رسد که در خصوص این تعطیلات از بنده نظر خواسته نشد و بنده تصمیم نکرده بودم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز