روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 385
  • 798
  • 1,333,884
انتقاد گل محمدی از شیوه برگزاری جام حذفی

با انجام قرعه کشی رقابت های جام حذفی مشخص شد تراکتورسازی باید در مرحله اول با تیم پدیده مشهد رودررو شود. از این رو با توجه به قرعه کشی انجام شده، یحیی گل محمدی مجبور شد برنامه تمرینات تیمش را تغییر دهد.
گل محمدی در آخرین اظهارنظر خود به انتقاد از شیوه برگزاری مسابقات حذفی پرداخت. سرمربی تراکتورسازی به تسنیم گفت: تغییر قوانین و شکل اجرای جام حذفی کمی عجیب و غیر منتظره است. معمولاً در بازی‌های اول، تیم‌های لیگ برتری با هم مسابقه نمی‌دهند؛ اما این از اتفاقات عجیب جام حذفی است که در اولین بازی مقابل یک تیم قدرتمند لیگ برتری مثل پدیده قرار می‌گیریم.در یک بازی دیگر، دو تیم از لیگ دسته دوم با هم بازی می‌کنند!
وی ادامه داد: به هر حال این اتفاق خوبی نیست که در اولین مرحله جام حذفی شاهد حذف چند تیم لیگ برتری باشیم. طبیعی است که این موضوع باعث پایین آمدن جذابیت بازی‌ها می‌شود. با این وجود برای ما تفاوتی ندارد که با چه تیمی روبه‌رو شویم.
گل محمدی در پایان افزود: پدیده یکی از تیم‌های خوب و آماده لیگ است؛ اما در این فصل توجه ویژه‌ای به جام حذفی داریم. نمی‌خواهیم این جام را به راحتی از دست بدهیم. بچه‌های ما ثابت کردند که بازی خانگی و خارج از خانه برایشان تفاوت زیادی ندارد. همان‌طور که هواداران پرشور ما با حضور خودشان بازی‌های خارج از خانه را تبدیل به بازی خانگی می‌کنند و در همه شهرها کنار تیم هستند. این‌بار هم امیدوارم به نتیجه مورد نظر برسیم و از این مرحله صعود کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز