روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 639
  • 702
  • 1,334,840
انتقال بابا باغی به محل دیگر صحت ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه انتقال بابا باغی به محل دیگر صحت ندارد،گفت: محل اسکان بیماران جذامی و منسوبان در بابا باغی تغییری نکرده است.
محمدحسین صومی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ان در خصوص شائبه‌های اخیر انتقال مرکز درمانی بابا باغی به محل دیگر اظهار داشت: چنین موضوعی به هیج‌وجه صحت نداشته و هیچ‌گونه طرحی در راستای انتقال این مرکز به مکان دیگر نداریم؛ بلکه طرح‌های توسعه خدمات پزشکی برای بیماران جذامی را در برنامه کاری خود قرار داده‌ایم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه درمان بیماری هپاتیت C در مرکز بابا باغی به صورت رایگان انجام می‌گیرد که قبلاً هزینه درمان آن بالای ۱۰۰ میلیون تومان بود، افزود: در خصوص بیماران جذامی و منسوبان آنها باید گفت که همچنان تحت پوشش خدمات علوم پزشکی قرار دارند و این موضوع به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.
صومی تاکید کرد: بیماران جذامی و افراد تحت تکلف آنها تا هر وقت که بخواهند می‌توانند در بابا باغی بمانند.
رئیس علوم پزشکی دانشگاه تبریز با اشاره به افراد مبتلا به بیماری جذام و فرزندان تحت پوشش آنها که ساکن در بابا باغی هستند، اذعان داشت: این عزیزان همچنان در آن محل زندگی خواهند کرد مگر اینکه خودشان تمایل به نقل مکان داشته باشند در هر صورت جابه جایی و یا مسائل دیگر در این زمینه صحت نداشته و اصلاً برنامه‌ای برای انتقال منسوبان بیماران جذامی وجود ندارد.
برنامه انتقال مرکز درمانی بابا باغی وجود ندارد
وی افزود: در حال برنامه‌ریزی برای توسعه و آبادانی فضای داخلی مرکز بابا باغی برای ارائه خدمات هر چه بیشتر هستیم که بخشی نیز اجرا شده است.
صومی با تاکید به اینکه دانشگاه علوم پزشکی همچنان متعهد به ارائه خدمات باکیفیت به بیماران جذامی ساکن و بستری است، بیان کرد: باید اطلاعات در خصوص سلامت و نحوه خدمت‌رسانی به افراد آسیب دیده و بیمار از مرجع مربوطه پرسیده شود نه اینکه هر شایعه و شائبه‌ای که به ذهن رسید را بدون منبع موثق پخش کرد.
درمان ۳۰ بیمار هپاتیتC به صورت رایگان
در تبریز
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰ بیمار هپاتیت C به صورت رایگان در تبریز درمان شده‌اند و تنها هدف ما بهتر شدن خدمات بهداشتی و درمانی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز