روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,257
  • 1,097
  • 1,390,422
انتقال جنایتکار «شیشه»ای از زندان به بیمارستان

مرد میانسال که به دنبال توهم «شیشه»ای و به گمان اینکه همسرش در شکم او دستگاه ردیاب -جی پی اس – کار گذاشته، زن نگون بخت را کشته بود با اعلام نظریه پزشکی قانونی و به دستور بازپرس جنایی، برای درمان از زندان به بیمارستان روانی منتقل شد.
٢٧ اردیبهشت امسال، خبر قتل زن ۴٧ ساله به مأموران کلانتری ١۵٧ مسعودیه در جنوب شرق تهران اعلام شد. مأموران نیز برای بررسی ماجرا راهی محل حادثه در طبقه چهارم یک ساختمان شدند. آنها پس از ورود به آپارتمان طبقه چهارم، مرد میانسالی را دیدند که می‌گفت همسرش را در حمام خانه به قتل رسانده است. مأموران پس از ورود به حمام با جسد زنی میانسال روبه‌رو شدند که طناب پرده به دور گردنش پیچیده شده بود. آنها بلافاصله موضوع را به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام کردند.با حضور بازپرس محسن مدیر روستا و تیم بررسی صحنه جرم مشخص شد عامل جنایت خاموش، زمانی که دو دخترش در خانه نبودند مرتکب جنایت شده است.تحقیقات در صحنه جنایت نیز نشان داد که زوج میانسال در اتاق پذیرایی خانه باهم درگیر شده‌اند و سرانجام مرد با پیچیدن طناب پرده به دور گردن همسرش او را خفه کرده است.بدین ترتیب جسد مقتول برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و مرد میانسال که اعتیاد به ماده مخدر «شیشه» داشت، بازداشت شد.
متهم برای تحقیقات به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در رابطه با علت جنایتی که مرتکب شده بود به بازپرس جنایی گفت: ثریا -مقتول- اصلاً همسر من نیست، او به عنوان خدمتکار به خانه من می‌آید و خانه را تمیز می‌کرد. این زن حتی مادر بچه‌های من نیست و به دروغ به دیگران گفته است که همسر و مادر بچه‌های من است. از همان روزهای اول که ثریا به خانه‌‌ام آمد من را زیر نظر گرفت و برای اینکه بتواند به طور کامل مرا کنترل کند، از ٢۴ سال قبل داخل شکمم جی پی اس نصب کرده و به وسیله دو گوشی که در گوشم قرار داده با من حرف می‌زند. مدتی قبل برای درمان به ترکیه رفتم اما در آنجا پول‌هایم را دزدیدند و من به ناچار به ایران برگشتم. این زن قصد جانم را داشت و اگر من، ثریا را نمی‌کشتم او مرا می‌کشت. من قبلاً اعتیاد به شیشه داشتم و اما مدتی است که ترک کرده‌ام.درحالی که متهم مدعی بود که ثریا همسر او و مادر بچه‌هایش نیست، بررسی‌ها خلاف این ماجرا را نشان داد و مشخص شد همه گفته‌هایش تحت تأثیر روانپریشی بوده است.در ادامه تحقیقات باتوجه به اینکه متخصصان پزشکی قانونی اختلال روانی در این متهم میانسال را اعلام کرده‌اند، بازپرس جنایی دستور انتقال او را به بیمارستان روانی صادر کرد تا تحت درمان قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز