روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
انتقام اسیــدی

مرد میانسالی که به روی کارفرمای خود اسید پاشیده بود، پس از انتقال به دادسرای جنایی به تشریح ماجرا و بیان انگیزه‌اش پرداخت.
عصر پنجشنبه ۱۵ تیر، گزارش اسیدپاشی در پارکینگ طبقاتی ولیعصر بالاتر از خیابان فاطمی به پلیس و بازپرس کشیک تهران اعلام شد. بلافاصله تیم جنایی وارد عمل شده و مرد اسیدپاش ۵۰ ساله را بازداشت کردند. از سوی دیگر مرد ۴۸ ساله که قربانی اسیدپاشی شده بود به بیمارستان انتقال یافت و بلافاصله تحت درمان قرارگرفت.عامل اسیدپاشی دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران تحت بازجویی قرار گرفت.
چرا اسیدپاشی کردی؟
از دست جعفر خسته شده بودم، عصبانی‌ام کرده بود و دلم می‌خواست نابودش کنم. با کارهایی که او کرده بود زندگی‌ام نابود شده بود.
چه کارهایی؟
بروید از خودش بپرسید، خودش بهتر می‌داند چه کارهایی انجام داده. پرونده‌ای به اندازه این چارچوب در دارد که اگر بخواهم در موردش حرف بزنم ساعت‌ها طول می‌کشد.
نمی توانی خلاصه بگویی؟
حقه بازی زیاد می‌کرد. پول خیلی زیادی برای پارک ماشین‌ها می‌گرفت. این حقه بازی‌هایش آنقدر ادامه داشت که بالاخره انتقام گرفتم!
خب چرا به مسئولان پارکینگ چیزی نگفتی؟
بارها گفتم اما چه فایده‌ای داشت. فقط می‌گفت چشم یا فراموش می‌کرد یا دلش نمی‌خواست چیزی بگوید. اما هر چه بود به او چیزی نمی‌گفت و او به کارهایش همچنان ادامه می‌داد.
با قربانی اسیدپاشی همکار بودی؟
او سرکارگرم بود.
می‌دانی چه مجازاتی برایت در نظر گرفته می‌شود؟
نهایتش این است که اعدامم می‌کنند. بگذارید اعدام شوم.چون که از این زندگی بهتر است. شاکی به قدری پولدار است که هر کاری دلش بخواهد می‌تواند انجام دهد و من در مقابل او هیچم.
چند وقت بود که نقشه اسیدپاشی را کشیده بودی؟
همان موقع تصمیم گرفتم و این کار را انجام دادم.
چطور دستگیر شدی؟
زمانی که اسید را ریختم، همانجا ماندم و همکارانم به پلیس زنگ زدند و بعد هم دستگیر شدم. حتی ماشینم را هم از پارکینگ بیرون نیاوردم و هنوز هم همانجاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز