روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 323
  • 351
  • 1,279,856
انتقام مجازی خواستگار از نوعروس

خواستگار جوان وقتی فهمید، دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کرده، تلگرام او را هک کرد و پیام‌های غیراخلاقی برای خانواده شوهرش فرستاد تا باعث جدایی نوعروس از شوهرش شود.
هفته گذشته زن ۲۵ ساله‌ای با حضور در پلیس فتای استان سمنان شکایت کرد که فردی غریبه، تلگرام او را هک کرده و وی را به دردسر انداخته است.
شاکی به افسر تحقیق گفت: از چند روز پیش، دوستانم و حتی خانواده و اقوام شوهرم با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند چرا برای آنها مطالب غیراخلاقی ارسال می‌کنم. هر چه به آنها می‌گفتم اشتباه می‌کنند و چنین مطالبی را من ارسال نکرده‌ام، باورشان نمی‌شد.
وی افزود: نمی‌دانم، چه کسی توانسته اطلاعات گوشی تلفن همراهم را هک کند و با راه‌اندازی تلگرامی به نام من، مطالب غیراخلاقی برای افرادی ارسال کند که شماره‌های آنها در گوشی تلفن همراهم است. همین ماجرا باعث شد، من و شوهرم دچار مشکل شویم و او باور کند که این پیام‌ها را من ارسال کرده‌ام. هدف فرد مزاحم را نمی‌دانم و زندگی‌ام در حال فروپاشی است.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، ماموران پلیس فتای استان سمنان، تحقیق برای دستگیری مزاحم تلگرامی را آغاز کردند تا این که ردپای مردی جوان در پرونده به دست آمد و او بازداشت شد. متهم با انتقال به پلیس فتا بازجویی شد و به جرم خود اعتراف کرد.
متهم به افسر بازجو گفت: به این دختر علاقه‌مند بودم و حتی به خواستگاری او رفتم، اما وی و خانواده‌اش با این وصلت موافقت نکردند و پاسخ منفی به من دادند. بعد درصدد بودم تا از وی انتقام بگیرم. شماره تلفن جدید او را به دست آوردم و تصمیم گرفتم برای او ایجاد مزاحمت کنم تا از شوهرش جدا شود و زندگی‌اش از بین برود.
وی ادامه داد: با شماره تلفنی که از او پیدا کردم، توانستم تلگرام او را هک کنم. بعد با این ترفند، اطلاعات و شماره تلفن افرادی را که او در گوشی تلفن همراهش ثبت کرده بود، به دست آوردم. بعد هم با جا زدن خود به جای نوعروس جوان برای اقوام همسر او، دوستان و خانواده‌اش، مطالب غیراخلاقی از طریق تلگرام ارسال کردم.
متهم گفت: همین کار باعث اختلاف او و همسرش شد و زندگی وی تا یک قدمی جدایی پیش رفت. گمان نمی‌کردم با این کار خودم را به دردسر بیندازم. هدفم جدایی نوعروس از شوهرش بود تا بتوانم با وی ازدواج کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز