انتقـــال شیـــرین ناممــکن!

با نزدیک شدن به نیم فصل رقابت های لیگ برتر و نیز اتمام محرومیت تراکتورسازان از جذب بازیکن ، اخبار ضدو نقیضی از نقل انتقالات این تیم منتشر می شود.
در این بین جدایی قطعی سروش رفیعی از تیم قطری و نیز محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن، تمامی نگاه ها معطوف به تراکتور سازی خواهد بود. یحیی گل محمدی که سعی بر تقویت نفرات تیمی خود دارد بعید است برای جلب رضایت خاطر پرشور ها رفیعی را به این تیم اضافه کند . سروش رفیعی که در فصل قبل در حساس ترین شرایط و در کورس قهرمانی با پرسپولیس به این تیم پیوست و علیرغم ابراز علاقه مبنی بر توافق با تراکتور با قراردادی جنجالی راهی پایتخت شد تا تمامی معادلات قهرمانی را به نفع پرسپولیس تغییر دهد که این امر عاملی شد تا هواداران تراکتور سازی علاقه ای به این بازیکن برای حضور مجدد در تراکتور را نداشته باشند .
از طرف دیگر با نزدیک شدن به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ و علاقه کی روش به استفاده از بازیکنان شاغل در لیگ های خارجی و نیز علاقه رفیعی به حضور در این رقابت ها و با توجه به سهم ناچیز تراکتور در بین بازیکنان تیم ملی و عدم علاقه کیروش به بازیکنان تراکتور ،رفیعی را بر آن خواهد داشت که با شرایط موجود گزینه های دیگری را بررسی کرده تا راه خود را برای حضور در جام جهانی هموار سازد .
هرچه هست باید منتظر ماند و دید سهمیه تراکتورسازی برای جذب ستارگان برای نیم فصل دوم به چه نحوی پر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از