روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 35
  • 721
  • 1,334,957
انسداد حساب‌ها با تحریم های آمریکا علیه ایران مرتبط بوده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: آنقدر روابط کشور ما با چین در زمینه سرمایه‌گذاری، صادرات، واردات و اقتصاد آزاد با دوام است که اعمال تحریم‌ها به‌وسیله برخی بانک‌های چینی تاثیری در آن ندارد.
معصومه آقاپور علیشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ان در خصوص بسته شدن حساب بانکی ایرانیان در چین، اظهار داشت: درحال‌ حاضر چندین قرارداد سرمایه گذاری توسط چین با ایران منعقد شده است که مبالغ بسیار بالایی دارند.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک‌های که حساب ایرانیان را در چین مسدود کرده‌اند بانک‌هایی هستند که با بانک‌های آمریکایی ارتباط دارند، گفت:آمریکایی‌ها با این بانک‌ها ارتباط دارند و به این دلیل که حجم اعظمی از مبادلات آنها با بانک‌های آمریکایی است مجبور به اعمال تحریم‌ها علیه ایران هستند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه این اعمال تحریم‌ها علیه ایران توسط برخی بانک‎‌های چینی تاثیری بر روابط اقتصادی و صنعتی ایران و چین دارد یا خیر، در پایان خاطر نشان کرد: بیشتر بانک‌های چین که حجم روابط و مبادلات آنها با بانک‌های آمریکایی کمتر است برعکس بانک‌هایی که با بانک‌های آمریکایی ارتباط دارند مطمئنا به ارتباط خود با ایران ادامه می‌دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز