روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
انعقاد قرارداد دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و فرمانداری سراب

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از انعقاد دو قرارداد با دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و فرمانداری سراب در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی خبر داد.
توحید اخلاقی با بیان این مطلب افزود: قراردادهای منعقد شده در بخش فروش دانش فنی و طراحی و ساخت خط تولید کارخانه‌ی سیمان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص این نمایشگاه، اظهار کرد: سال به سال شاهد ارتقای سطح برگزاری نمایشگاه هستیم و حضور طرح‌های فناورانه و بازدید گروه‌های تخصصی از زون‌های مختلف نشانگر موفقیت این نمایشگاه است.
وی با اشاره به اطلاع رسانی مناسب این رویداد، گفت: برگزاری این رویداد از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها به خوبی اطلاع‌رسانی شده بود.
اخلاقی با اشاره به زون مصالح ساختمانی و اداره کل راه و شهرسازی، تأکید کرد: علی‌رغم محدودیت زمانی برای تجهیز غرفه و دعوت از شرکت‌های فعال، توانستیم با برنامه‌ریزی مناسب به اهداف پیش‌بینی شده دست یابیم.
توحید اخلاقی با اشاره به عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان در بخش توسعه‌ی فناوری و تجاری‌سازی، گفت: در حوزه‌ی توسعه و تجاری‌سازی ۴۵ طرح ثبت شده و اکثر آن‌ها‌ وارد مرحله‌ی داوری شده‌اند، هنچنین هشت طرح وارد مرحله‌ی بعدی شده و باز هم داوری خواهند شد.
اخلاقی ادامه داد: ۱۱ محصول شرکت دانش‌بنیان در مرحله‌ی فروش قرار دارد و بقبه اگر مورد موافقت هیأت داوری قرار گیرند، وارد مرحله ی جذب سرمایه گذار می‌شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز