روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 23
  • بازدید دیروز: 761
  • کل بازدید ها: 487,503
انعقاد قرارداد دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و فرمانداری سراب

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از انعقاد دو قرارداد با دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و فرمانداری سراب در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی خبر داد.
توحید اخلاقی با بیان این مطلب افزود: قراردادهای منعقد شده در بخش فروش دانش فنی و طراحی و ساخت خط تولید کارخانه‌ی سیمان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص این نمایشگاه، اظهار کرد: سال به سال شاهد ارتقای سطح برگزاری نمایشگاه هستیم و حضور طرح‌های فناورانه و بازدید گروه‌های تخصصی از زون‌های مختلف نشانگر موفقیت این نمایشگاه است.
وی با اشاره به اطلاع رسانی مناسب این رویداد، گفت: برگزاری این رویداد از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها به خوبی اطلاع‌رسانی شده بود.
اخلاقی با اشاره به زون مصالح ساختمانی و اداره کل راه و شهرسازی، تأکید کرد: علی‌رغم محدودیت زمانی برای تجهیز غرفه و دعوت از شرکت‌های فعال، توانستیم با برنامه‌ریزی مناسب به اهداف پیش‌بینی شده دست یابیم.
توحید اخلاقی با اشاره به عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان در بخش توسعه‌ی فناوری و تجاری‌سازی، گفت: در حوزه‌ی توسعه و تجاری‌سازی ۴۵ طرح ثبت شده و اکثر آن‌ها‌ وارد مرحله‌ی داوری شده‌اند، هنچنین هشت طرح وارد مرحله‌ی بعدی شده و باز هم داوری خواهند شد.
اخلاقی ادامه داد: ۱۱ محصول شرکت دانش‌بنیان در مرحله‌ی فروش قرار دارد و بقبه اگر مورد موافقت هیأت داوری قرار گیرند، وارد مرحله ی جذب سرمایه گذار می‌شوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز