روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 756
  • 1,066
  • 1,388,824
انفجار«هایپرمارکت» در شیراز عمدی بود

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پس از بررسی پرونده انفجار یک هایپرمارکت در دادسرای ناحیه ۲ شیراز، عمدی بودن این انفجار محرز شد.
علی القاصی‌مهرضمن اعلام این خبر از تفهیم اتهام و صدور قرار بازداشت موقت برای دو نفر از عوامل حادثه انفجار دراین فروشگاه خبر داد وگفت: پس از وقوع حادثه، پرونده‌ای تحت نظر معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز تشکیل و بازپرس ویژه برای رسیدگی تعیین شد.
به گفته وی، در بررسی‌های صورت گرفته و پس ازاعلام نظریه کارشناسان آتش‌نشانی شیراز، مشخص شد عامل انسانی به صورت عمدی در وقوع انفجار و حریق نقش داشته است.
وی با اشاره به اینکه براساس گزارش‌های رسیده و انجام تحقیقات قصد عاملان انفجاربه احتمال زیاد، اخذ غرامت و خسارت از بیمه بوده، عنوان کرد: نقش دو نفر از این عاملان مشخص شده و درباره نفر سوم نیز تحقیقات ادامه دارد.
بامداد شنبه ۱۳ خرداد، انفجاری مهیب در فروشگاهی واقع در بلوار نصر شیراز رخ داد که بر اثر آن ۳۶ نفر مصدوم شدند که از این تعداد ۱۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و یکی از مصدومان نیزهنوز در کما به سر می‌برد.
پیش از این آتش‌نشانی شیراز علت حادثه را تصاعدات گازی اعلام و به نقش عامل انسانی اشاره کرده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز