روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 246
  • 814
  • 1,335,982
انفجار توالت‌ های فرنگی در آمریکا !

بیش از یک میلیون سیفون توالت فرنگی به دلیل موارد متعدد وقوع انفجار در مخازن آب آنها که باعث زخمی شدن ده‌ها نفر در سراسر ایالات متحده آمریکا شده، جمع‌آوری شدند.
منفجر شدن این سیفون‌های توالت فرنگی منجر به خسارت های مالی ۷۱۰ هزار دلاری شده است.
چندین مورد از این انفجارها تاکنون باعث صدمه دیدن ۲۴ نفر شده است. شدت این جراحت ها در یکی از افراد به حدی بوده که این فرد به عمل جراحی پا نیاز پیدا کرده است.
حدود ۱/۴ میلیون از این سیفون‌های توالت فرنگی‌ در ایالات متحده آمریکا و ۱۷ هزار و ۳۰۰ سیفون در کانادا به فروش رسیده است. کمیسیون ایمنی محصولات ایالات متحده آمریکا به خریداران این نوع توالت فرنگی اعلام کرده که فورا استفاده از این کالا را متوقف کنند.این کمیسیون همچنین اعلام کرده این سیستم های معیوب می توانند منفجر شده یا در نزدیکی شکاف‌های لوله آب موجب آزادسازی فشار ذخیره‌ای شود که این امر می‌تواند باعث بلند شدن کلاهک مخزن آب و درهم شکستن آن شود. این اتفاق می‌تواند خطرات جدی برای مصرف کنندگان در پی داشته باشد.
تاکنون ۱۴۴۶ مورد شکایت در مورد انفجار این توالت فرنگی ها در ایالات متحده آمریکا و هفت مورد در کانادا به ثبت رسیده است.
کارشناسان می‌گویند که صاحبان این توالت ها که هر کدام حدود ۱۰۸ دلار قیمت دارند، می توانند با شرکت تولیدکننده آنها تماس بگیرند تا یک تکنسین پس از جمع‌آوری آن یک توالت فرنگی جدید برایشان نصب کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز