روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,033
  • 744
  • 1,383,201
اخبار کوتاه

انوشیروانی: فعلا به استعفا  فکر نمی‌کنم

سجاد انوشیروانی در خصوص تصمیم فدراسیون وزنه‌برداری مبنی بر تمرین کیانوش رستمی با مربی اختصاصی اظهار داشت: با توجه به صحبت‌هایی که شده بود فکر نمی‌کردم فدراسیون وزنه‌برداری چنین تصمیمی بگیرد. ضمن این که چه کسی به هر قیمتی سرمربی تیم ملی مانده که من بمانم.
وی ادامه داد: فعلا به استعفا فکر نمی‌کنم اما در  چند روز آینده درباره آن فکر خواهم کرد. زمانی که نظر من را درباره این موضوع خواستند من هم نظرم را گفتم. این هم که گفته می‌شود به ۱۲ درخواست‌ من رسیدگی شده یکی از این درخواست‌ها تعیین تکلیف وزنه‌بردارانی بود که به اردو نمی‌‌آیند. ۱۱ مورد دیگر هم حداقل شرایطی بود که بعد از المپیک، آنها را نداشتیم و باید حتما برآورده شود.
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری با اشاره به این که به لحاظ آب آشامیدنی مشکلی در اردوی تیم ملی نبوده، تصریح کرد: ما به لحاظ کادر پزشکی مشکلاتی داشتی و البته پزشکانی حضور داشتند که به دلیل نبود شرایط مناسب ماندگار نشدند. با وجود این شرایط اردوها را برگزار کردیم اما برای مسابقات جهانی باید حداقل‌ها را داشته باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان این که سایر ملی‌پوشان وزنه‌برداری از کیانوش رستمی الگوبرداری کنند و از حضور در اردوی تیم ملی طفره بروند گفت: به نظر من تصمیمی که برای کیانوش رستمی گرفتند باید برای سایر ملی‌پوشان هم صورت بگیرد و آنها هم می‌توانند مربی اختصاصی داشته باشند و نباید استثنایی میان ملی‌پوشان قائل شد.
انوشیروانی در باره این که خط قرمز وی برای ادامه فعالیت به عنوان سرمربی تیم ملی چیست، خاطرنشان کرد: خط قرمز من برای ادامه کار، داشتن یک تیم منسجم و یکدست و حضور تنها یک کادر فنی در تیم ملی است و به من به طور حتم به تصمیم فدراسیون وزنه‌برداری اعتراض می‌کنم.

موسوی: زورمان به روسیه نرسید

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوان در این مسابقه خیلی خوب کار و بازی کردند، اما برخی مواقع زورمان به برخی تیم‌ها نمی‌رسد.
سید محمد موسوی در پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ اظهار داشت: شاید بدبین‌ترین هوادار تیم ملی نیز چنین شرایطی را برای تیم ملی والیبال کشورمان متصور نبود.
وی با بیان اینکه بازیکنان خیلی خوب کار و تمرین کرده بودند، گفت: در مجموع بچه‌ها تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتند و زحمات زیادی برای آماده سازی خود کشیده بودند، اما برخی مواقع نمی‌‌شود. قدرتمندترین تیم‌های جهان نیز شکست را تجربه می‌کنند و تنها چیزی که می‌ماند افسوس این ناکامی است.
مدافع میانی تیم ملی والیبال با بیان اینکه باید به دنبال دلایل این نتایج و شکست‌ها باشیم، گفت: هر بخشی از والیبال که ایرادی دارد، باید مشکلاتش را برطرف کنیم تا نتایج روز به روز ضعیف‌تر نشود. باید زودتر جلو این ایرادها گرفته شود و به قول معروف ترتیب اثر دهیم تا شاهد نزول والیبال ایران نباشیم.شرمنده مردم و هواداران شدیم، بازی ایران و آمریکا در ابتدای هفته سوم آن گونه که می‌خواستیم، پیش نرفت و در ادامه امیدها از بین رفت و در دیدار با لهستان و روسیه نیز شرایط آنگونه که می‌خواستیم، پیش نرفت. نمی‌دانم چی بگویم، فقط از مردم و هواداران تشکر می‌کنم و به آنهایی که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمدند و تیم ایران را حمایت کردند، خسته نباشید می‌گویم.
موسوی در پایان گفت: تیم ایران مقابل روسیه پایاپای بازی کرد و در لحظات آخر ست‌ها روی کم تجربگی، یک سری از پوئن‌ها را از دست داد. در مجموع بازیکنان جوان عملکرد امیدوار کننده‌ای داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز