روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 5
  • 1,575
  • 1,392,441
انوشیروانی: می‌توانیم به کشورهای دیگر مربی صادر کنیم

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: معتقدم به قدری در ایران پتانسیل داریم که حتی می‌توانیم به کشورهای دیگر مربی صادر کنیم.
سجاد انوشیروانی ، با اشاره به عملکرد خوب وزنه‌برداران جوان و نوجوان در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: در این یک سال فدراسیون وزنه‌برداری سرمایه‌گذاری و توجه خوبی به رده‌های پایه داشت و خوشبختانه حاصل آن نتایج درخشان در مسابقات جهانی و آسیایی بود. سال خوبی را از نظر نتیجه پشت سر گذاشتیم و باید تلاش کنیم با برنامه‌ریزی مناسب این روند را ادامه دهیم. تلاش ما این است تا با دعوت وزنه‌برداران مستعد رده‌های پایه به اردوهای تیم ملی به پشتوانه‌سازی کمک کنیم.
وی درباره آغاز اردوهای تیم ملی گفت: قرار است بعد از ایام ماه صفر اردوهای تیم را با دعوت از ۱۴ وزنه‌بردار جوان و نوجوان و امید که زیر ۲۰ تا ۲۲ ساله هستند آغاز کنیم تا در آینده پشتوانه‌های لازم را در رده بزرگسالان داشته باشیم. در اردوی اول المپیکی‌ها نخواهند بود و از اردوهای بعد اضافه خواهند شد. در هفته آینده دو نفر برای اضافه شدن به کادر فنی معرفی خواهند شد. سعی می کنیم از نفراتی که می‌توانند بیشتر کمک را کنند استفاده کنیم.
وی درباره قطع همکاری با گارچف گفت:‌ نیازی به او نبود چرا که در داخل نفراتی داریم که می‌توانند به وزنه‌برداری کمک کنند که از قهرمانان خوشنام این رشته هستند. معتقدم به قدری در ایران پتانسیل داریم که حتی می‌توانیم به کشورهای دیگر مربی صادر کنیم. قهرمانان بزرگی را داریم که اگر به آنها توجه کنیم می‌توانند در عرصه مربیگری نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز