روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
انگیزه زیـادی برای جام جهانی داریم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: خودم و سایر بازیکنان انگیزه زیادی داریم و حس می‌کنم برای جام جهانی آماده هستیم.
رضا قوچان‌نژاد در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال اظهار کرد: بسیار خوشحالم که به تیم ملی اضافه شدم. خودم و سایر بازیکنان انگیزه زیادی داریم و حس می‌کنم برای جام جهانی آماده هستیم. یک بازی دوستانه و خداحافظی را قبل از جام جهانی در تهران داریم و از مردم خواهش می‌کنم به استادیوم آمده و ما را تشویق کنند چون آخرین بازی ما در تهران است و می‌خواهیم با یک حس و انرژی خوب به روسیه برویم و نتایج خوبی بگیریم.
او درباره رقیبانش در پست فوروارد بیان کرد: این رقابت برای کیفیت تیم ملی خوب است و هر چه بازیکن خوب بیش‌تری داشته باشیم، تیم ملی پیشرفت می‌کند. همه باید برای پست خودشان بجنگند و از این لحاظ سطح بازی بالا می‌رود. مطمئنم همه بازیکنان و خودم انگیزه زیادی داریم و حاضریم بجنگیم اما از همه مهم‌تر تیم ملی است. این که چه کسی بازی کند یا نکند، آقای کی‌روش تصمیم می‌گیرد. مهم این است تیم ملی نتیجه بگیرد.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: گروه سختی داریم اما فوتبال است و همه کار شدنی است. تمام تمرکزمان به خودمان است و می‌دانیم سه بازی خیلی سخت خواهیم داشت. با تیم‌های ترکیه، ازبکستان و یونان بازی دوستانه خواهیم داشت و محک خوبی است. در حال حاضر همه چیز مثبت است و بقیه بازیکنان هم کم‌کم به تیم ملی اضافه می‌شوند. روحیه همه نیز بالا بوده و بقیه‌اش دست خداست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز