روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 187
  • 852
  • 1,331,427
اهتمام جدی شهرداری منطقه ۴ برای اتمام مسیرگشایی‌ها

اکبر امجدی، شهردار منطقه ۴ در گفتگو با شهریار نیوز از اتمام سه پروژه مسیرگشایی این منطقه تا پایان سال خبر داد.
به گزارش شهریار، اکبر امجدی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۴ تمام توان خود را به کار گرفته تا مسیرگشایی‌های مصوب این منطقه را تا پایان سال به اتمام برساند، گفت: با تمام مشکلات اقتصادی موجود تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا مسیرگشایی های موجود در بودجه مصوب سال ۹۷ این منطقه را به اتمام برسانیم.
او با اشاره به اهمیت مسیرگشایی در افزایش قدرت اقتصادی و توانمندسازی شهروندان منطقه، گفت: مسیرگشایی باعث ارتقا فرهنگی، اقتصادی شهروندان منطقه خواهد شد و ما در منطقه تنها از بعد اقتصادی به این پروژه ها نگاه نمی کنیم.
شهردار منطقه ۴ با بیان اینکه با تلاش همکاران خدوم ما، تا یک ماه آینده فاز دوم مسیرگشایی خیابان فیضیه غربی به نظام پزشکی به اتمام خواهد رسید، گفت: این پروژه با ۳۵۰ متر طول و ۱۸ متر عرض تا یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید. او افزود: برای این پروژه ۵۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۱۰ میلیارد ریال هزینه عمرانی شده است.
امجدی فاز دوم مسیرگشایی خیابان شهید میلانی(اتصال خیابان قدس به بهار) را دیگر پروژه عمرانی این منطقه خواند و اظهار داشت: طول این مسیر ۲۷۰ متر با عرض ۱۸ متر بوده و برای آن ۳۰ میلیارد ریال هزینه تملک صرف شده و پنج میلیارد ریال هزینه عمرانی در نظر گرفته شده است. وی گفت: تملک این پروژه به اتمام رسیده و عملیات اجرایی آن پس از آیین کلنگ زنی در هفته آینده آغاز خواهد شد.
شهردار منطقه ۴، مسیرگشایی خیابان شهید خلیلی(اتصال خیابان حجتی به میدان معلم) را سومین پروژه مهم مسیرگشایی در این منطقه دانست و خاطرنشان کرد: طول این مسیر ۵۰۰ متر با عرض ۱۸ متر است که هزینه تملک آن ۱۳۵ میلیارد بوده که با هزینه ۱۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد. امجدی تصریح کرد: این پروژه در آخرین مراحل تملک است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز