روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 160
  • 948
  • 1,355,498
اهتمام مجموعه شهرداری تبریز به اجــرای طـرح های مصوب شهری

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تبریز گفت: شهرداری کلان شهر تبریز در ادامه اجرای طرح های شهرسازی در جهت توسعه متوازن شهری از سال ۹۷ اهتمام جدی خواهد داشت.
به گزارش شهریار، محمد عزتی با اعلام این خبر افزود: در راستای توسعه یکپارچه شهری، پروژه ی مسیر ادامه ارتش به سمت کمربندی میانی و مسیرهای نیمه تمام طرح مصوب تفصیلی، مخصوصا در مناطق ۴ و ١٠ در اولویت پروژه های شهری سال جاری و سال ۹٧ است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز تصریح کرد: با اتمام تهیه و تصویب نخستین طرح تفصیلی بعد از انقلاب و تهیه و اجرای ده ها طرح موضعی و موضوعی، چندین طرح و پروژه معماری و شهرسازی جدید را این معاونت در جهت توسعه و عمران کلان شهر تبریز در دست تهیه دارد که انشاله پس از طی مراحل استصوابی، به اطلاع شهروندان محترم خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز