روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 567
  • 1,001
  • 1,356,906
اهتمام مدیران ارشد استان برای تبدیل تبریز به شهر هوشمند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به اهتمام مدیران ارشد استان برای تبدیل شهر تبریز به شهر هوشمند گفت: خوشبختانه در این راستا قدم‌های قابل‌توجهی از سوی شهرداری تبریز برداشته‌شده است و پروژه “ جی نف” نیز می‌تواند کمک‌حال مدیران شهری باشد .
علی جهانگیری در جلسه تخصصی با موضوع جی نف (آدرس استاندارد مکان محور)، با اشاره به پیگیری روند اجرای این پروژه در سطح استان افزود: پروژه جی نف از مقوله‌های اصلی در تحقق برنامه‌های دولت الکترونیک است و باعث سرعت بخشی این موضوع می‌شود .
وی اظهار کرد: این پروژه نه‌تنها در بحث‌های دولت الکترونیک بلکه در بحث‌های کلان اقتصادی نیز کاربرد عمده‌ای دارد به‌طوری‌که در موضوعات تجارت الکترونیک این مهم می‌تواند در خدمت کارآفرینان و فعالان این عرصه قرار گیرد .
وی ایجاد بسترهای موردنیاز برای فعالیت استارتاپ ها و کسب‌وکارهای نوظهور در شهر تبریز را نیازمند توجه به زیرساخت‌های اطلاعاتی دانست و گفت: بهبود فضای کسب‌وکار از برنامه‌های کلان استانی است و ما برای جذب کارآفرینان و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان نیازمند داشتن شهری پیشرو در بحث زیرساخت‌های اطلاعاتی هستیم و نتیجه این قبیل پروژه در این مباحث می‌تواند حائز اهمیت باشد .
وی ادامه داد: هرچقدر فضاهای تخصصی بیشتر و درست‌تر مدیریت شود در این صورت کسب‌وکارهای سطح بالاتر در این شهر شکل خواهد گرفت و ایجاد این قبیل بسترها در جذب قشر تحصیل‌کرده تأثیر بسزایی خواهد داشت .
جهانگیری، افزایش کارایی و داده‌های قابل‌اطمینان را از مزایای اجرای پروژه جی نف عنوان کرد و افزود: این طرح اعمال مدیریت در بخش‌های خدمات رسان را نیز آسان می‌کند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز