اهداء پوشاک زمستانی و نوشت افزار توسط هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه

به گزارش واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه، در تداوم کمکهای انسان دوستانه از اعطای کمک های غیر نقدی در قالب پوشاک زمستانی شامل کاپشن و پالتو و لوازم التحریر شامل اقلام دفتر، خودکار، مداد، مداد فشاری، لاک غلط گیر، کاغذ A4، خط کش و … همزمان با آغاز فصل سرما به دانش آموزان بی بضائت خبر داد.
مسعود بخشایشی، مسئول واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه، در گفتگو با خبرگزاریهای ایرنا، صدا و سیما و بسیج گفت: با توجه به اینکه هیئت‏‌های مذهبی به نوعی رهبری فرهنگی و مذهبی را بر عهده دارند، باید مردم را به مشارکت در امور عام ‌المنفعه تشویق کنند.
وی با اعلام اینکه با جلب مشارکت مردم در این فعالیت‏‌ها شاهد از بین رفتن فقر در جامعه خواهیم بود،گفت: در راستای رفع محرومیت‌زدایی در سال ۱۳۹۶ اعضای واحد فرهنگی و مذهبی هیئت تصمیم‏ گرفتند تا امور خیریّه و عام‌المنفعه را بصورت رسمی آغاز کنند که با برنامه‌ریزی و تبلیغات بیشتر در قالب سبدهای غذایی کامل در شب یلدا، عید نوروز، ماه رمضان، عید قربان و توزیع پوشاک گرم و لوازم التحریر در ماه مهر به خانوادهای مستعد اجرا گردید.
وی با اشاره به توجّه هیئت‏‌های مذهبی به امور عام‌المنفعه زمینه بهره‌مندی بیشتر قشر متوسط و نیازمند جامعه از خدمات رفاهی فراهم شده و فعالیت هیئت منحصر به عزاداری یا جشن در زمانی خاص نمی‌شود.
ایشان در خاتمه ضمن تقدیر از تمامی خیرانی که در این امر خیر مشارکت کردند قدردانی کرده و آمادگی واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه در جذب کمک های خیرین و به نتیجه رساندن این کمکها اعلام داشتند.
جهت مشارکت و کسب اطلاعات بیشتر در برنامه های خیریه هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه به صورت زیر اقدام فرمائید: در صورت تمایل به واریز نقدی:
شماره (بانک ملی) ۶۰۳۷۹۹۷۲۹۸۵۲۷۴۷۵
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۹۱۴۶۵۵۴۷۱۱
تماس حاصل بفرمائید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از