روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 344
  • 948
  • 1,355,682
اهداء کتاب های کمک درسی جهت تشویق دانش آموزان مناطق کم برخوردار

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، مولا خواه شهردار منطقه ۱ از اهداء صدها جلد کتاب کمک درسی به دانش آموزان مناطق کم برخوردار جهت ترغیب و تشویق آنان خبر داد.
بر اساس این گزارش شهردار منطقه ۱تبریز ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به بازدید های مکرر از مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر و چند مدرسه در این نقاط، در خواستهای مدارس و شاگردان آنان مبنی بر تهیۀ کتابهای کمک درسی برای تقویت دروس و آمادگی جهت امتحانات پایان سال و تشویق جهت تحصیل بهتر اقدامات اولیه انجام و تحویل مدارس گردید.
مولا خواه گفت: آنچه واضح است اینکه هر گونه کمک به مناطق کم برخوردار در حوزه های مختلف شهری نیاز مبرمی است که باید انجام پذیرد و بر همین اساس ضمن ارائه خدمات شهری و عمرانی به این شهروندان در مناطق مذکور بخشی از تقویت بنیۀ فرهنگی آنان به واسطۀ چنین اقداماتی می تواند اثرات مهمی را داشته باشد .
وی گفت: بر همین اساس تعدادی کتابهای کمک درسی به چندین مدرسه این مناطق اهداء گردید تا دانش آموزان که توان مالی برای خرید چنین مواردی را ندارند بتوانند از این امکانات بهره مند گردند و یقیناً همین امر باعث رشد و تقویت ذهنی آنان تلاش برای تحصیل و فراهم نمودن بسترهای مناسب در آینده می گردد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز