روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 412
  • 826
  • 1,439,678
اهدای کتب نفیس به اولین کافه کتاب شهرداری تبریز

شهرداری ها بعنوان مهمترین نهاد مرتبط با مردم، نقش شایانی را در فرهنگ سازی و تشویق مردم به بهره گیری از کتاب و کتابخوانی بر عهده دارند.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، اولین کافه کتاب مجموعه ی شهرداری تبریز در شهرک مدرن خاوران، با اهدای بیش از ۵۰۰ جلد کتب نفیس تجهیز گردید.
بر اساس این گزارش، عقابی مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان تبریز که قبلاً با حضور در اولین کافه کتاب شهرداری تبریزدر شهرک خاوران، اهتمام مجموعه ی شهرداری تبریز را در امر کتابخوانی تحسین کرده بود اظهار داشت: ۵۰۰ جلد کتاب نفیس در جهت مساعدت به مقوله ی کتابخوانی، به اولین کافه کتاب شهرداری تبریز اهدا گردیده و امید است خادمین کتاب در مجموعه ی شهرداری تبریز در ادامه ی حرکت ارزشمند و خلاقانه ی شهرداری منطقه۹، در سایر مناطق شهرداری تبریز نیز با راه اندازی کافه کتاب ، محلی دنج را برای کارکنان و مراجعین شهرداریهای مناطق، بمنظور بهره مندی ازفرصت مطالعه مهیا سازند.
وی اظهار داشت: متاسفانه سرانه ی مطالعه در کشور، در مقایسه با سایر کشورها رقم بسیار پائینی را به خود اختصاص داده است و شهرداری ها بعنوان مهمترین نهاد مرتبط با مردم، نقش شایانی را در فرهنگ سازی و تشویق مردم به بهره گیری از کتاب و کتابخوانی بر عهده دارند که آرزومندیم با تدابیر لازم، این فرهنگ در میان مردم دانش دوست، هرچه زودتر نهادینه گردد.
نسیانی نیز با تشکر از حمایت های مدیر محترم کتابخانه های عمومی شهرستان تبریز، اظهار داشت: این کافه کتاب همه روزه آماده ی خدمات رسانی به عموم مراجعین و کارکنان منطقه می باشد، چون بر این باوریم نیاز امروز جامعه ی ما به کتاب از هر زمان دیگری بیشتر است و اقداماتی از این نظیر، قرار دادن کتاب در مسیر زندگانی مردم است.
شهردار منطقه۹ تبریز، با بیان اینکه موضوعات کتابهای اهدایی علمی،رمان، دین و مذهبی، تاریخ، کودک،و کتابهای تخصصی مورد نیاز شهرداری است، بیان کرد: این کتابها هم اکنون در دسترس علاقمندان قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز