روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 82
  • 771
  • 1,433,718
اهمیت جشن ۴۰ سالگی انقلاب

دور زدن ازجاده حقیقت انقلاب اسلامی و نادیده گرفتن دست آوردهای انقلاب و سست کردن مردم نسبت به انقلاب و ولایت ممنوع!
دستاوردهای جهشی جوانان و بهره‌مندی از وجود دانشمندان و نخبگان متعهد و متخصص و جوانان مومن، خلاق، با انگیزه و مستعد که بارها توانایی‌های خود را برای فتح قله های علمی دنیا و در دست گرفتن پرچم عزت و افتخار و تولید علم و دانش اثبات نموده‌اند، تنها بخش اندکی از فرصت‌هایی است که در اختیار مردم ایران اسلامی قرار گرفته و متکی به معنویت این نظام الهی از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف غربی و شرقی، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز بر عظمت آن اذعان داشته و کار آمدی بالای آن اعتراف دارند.
اما دشمن به دنبال این است که خدمات نظام مقدس را کمرنگ کند وما نیز در صدد کم کردند توطئه های دشمنیم . مردم سرمایه اصلی نظام هستند و با وجود گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب همچون گذشته، نقش آفرینی خواهند کرد. مسئولین بایددر مقابل عظمت ملت احساس تکلیف نموده و کوتاهی در معیشت و اشتغال مردم که امروز بسیار سخت تر شده بزرگترین گناه نابخشودنی خواهد بود.
حساسیت مقطع کنونی کشور و انقلاب و تهدید دشمن به براندازی انقلاب در چهلمین سال پیروزی نشان از متفاوت بودن چهل سالگی انقلاب است.
اما ملت ایران با همدلی و انسجام با تبعیت از رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.
دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی است و ما هم با وحدت و دستاوردهای علمی در پاسخ به سخن درشت دشمن و مانع سخن گفتن دشمن خواهیم شد.
چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را امسال با ۴۰ برابر وسعت از نظر کمی و کیفی و نشاط، باشعار شکستن تحریم ها وبصیرت و همگام با ولایت و وحدت نیرو های انقلاب برگزار خواهیم کرد.
جعفری معاونت فرهنگی جامعه اسلامی کارگران کشور

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز