روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 81
  • 899
  • 1,048,498
اهمیت سرمایه گذاران بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های صنعت گردشگری

رئیس پارک علمی و فناوری استان با حضور در شهرداری منطقه دو تبریز با مهندس باقر خوشنواز شهردار منطقه دیدار کرد.
به گزارش شهریارنیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه دو ، واعظ رئیس پارک علمی و فناوری استان ضمن حضور در شهرداری منطقه دو با باقر خوشنواز شهردار منطقه دیدار و در خصوص توسعه فناوری های علمی در مجموعه شهرداری تبریز و بهره گیری از ظرفیت های موجود با شهردار، مذاکره کرد.
بنابه این گزارش، در این دیدار واعظ با تاکید بر ضرورت افزایش تعامل بین واحدهای فناوری شهرداری تبریز و پارک علمی و فناوری استان، آمادگی این اداره را برای توسعه همکاری های بیشتر و فیمابین در زمینه فناوری اعلام نمود
هم چنین شهردار منطقه دو تبریز از قسمت های مختلف اداری این منطقه، بازدید کرد.
به گزارش شهریارنیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه دو ، باقر خوشنوار شهردار منطقه با همراهی مدیران شهری و با حضور در قسمت های مختلف اداری، ضمن گفتگو با کارکنان منطقه از نحوه کارکرد و فعالیت آنان بازدید کرد.
وی با حضور در واحدهای شهرسازی و درآمد، امور ارتباطات و دبیرخانه، امور اداری و… با تک تک تلاشگران و کارکنان واحدها گفتگو کرده ضمن ارائه طریق و رهنمودهای ارزنده به پرسنل، از آنان خواست در جهت پیشبرد اهداف شهرداری با سرعت بخشیدن به امورات ارباب رجوع همچون گذشته در راستای جلب رضایت شهروندان تلاش نمایند.
شهردار منطقه دو در روند بازدید از واحدهای اداری همچنین با مراجعین به این شهرداری نیز گفتگو کرده و از نزدیک شنونده توضیحات آنان بود و شخصاً به پرونده های آنان رسیدگی کرد.
تاکید شهردار منطقه دو تبریز بر اهمیت سرمایه گذاران بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های صنعت گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی با شهردار منطقه دو تبریز دیدار و گفتگو کرد.
در ادامه این دیدار، خوشنوازشهردارمنطقه دو تبریز ضمن اشاره به نقش بخش خصوصی در زمینه صنعت گردشگری، مشارکت سرمایه گزاران بخش خصوصی در امر توسعه امکانات و زیرساخت های گردشگری شهر تبریز را بسیار مهم توصیف کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز