روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اهمیت نقش ارشادی و پیشگیری حراست‌ها در مسیر خدمت‌رسانی بهتر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت‌رسانی بهتر و رضایتمندی عمومی، مهم‌ترین اولویت کاری ماست.
سعید شبستری خیابانی در دیدار با کارکنان حراست استانداری با تاکید بر لزوم صیانت از قداست کار حراست گفت: دیدگاه صیانتی حراست به سالم سازی محیط، کمک می‌کند و ایجاد فضای سالم و امن باعث رشد انگیزه‌های کاری می‌شود.
وی با بیان اینکه حضور مستمر در کنار همکاران، برای بالندگی سیستم، وظیفه ذاتی حراست است، خاطرنشان کرد: پیشگیری از تخلفات و صیانت از حیثیت و جایگاه سازمان، از وظایف و ماموریت های اصلی حراست در مجموعه‌های کاری است.
وی با اشاره به اینکه حراست، محرم اسرار سیستم‌های اداری است، افزود: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت رسانی بهتر و روان تر و رضایتمندی عمومی، مهم ترین اولویت های کاری در واحدهای اداری است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان نقش خطیر عوامل حراست در مراقبت و حراست از دستاوردهای نظام، اظهار کرد: کشور ما به افراد کاردان و تلاشگر نیاز دارد و همه باید برای حفظ کرامت و شخصیت انسان ها، اهتمام نماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز