روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 175
  • بازدید دیروز: 844
  • کل بازدید ها: 530,863
اهمیت نقش ارشادی و پیشگیری حراست‌ها در مسیر خدمت‌رسانی بهتر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت‌رسانی بهتر و رضایتمندی عمومی، مهم‌ترین اولویت کاری ماست.
سعید شبستری خیابانی در دیدار با کارکنان حراست استانداری با تاکید بر لزوم صیانت از قداست کار حراست گفت: دیدگاه صیانتی حراست به سالم سازی محیط، کمک می‌کند و ایجاد فضای سالم و امن باعث رشد انگیزه‌های کاری می‌شود.
وی با بیان اینکه حضور مستمر در کنار همکاران، برای بالندگی سیستم، وظیفه ذاتی حراست است، خاطرنشان کرد: پیشگیری از تخلفات و صیانت از حیثیت و جایگاه سازمان، از وظایف و ماموریت های اصلی حراست در مجموعه‌های کاری است.
وی با اشاره به اینکه حراست، محرم اسرار سیستم‌های اداری است، افزود: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت رسانی بهتر و روان تر و رضایتمندی عمومی، مهم ترین اولویت های کاری در واحدهای اداری است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان نقش خطیر عوامل حراست در مراقبت و حراست از دستاوردهای نظام، اظهار کرد: کشور ما به افراد کاردان و تلاشگر نیاز دارد و همه باید برای حفظ کرامت و شخصیت انسان ها، اهتمام نماییم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز