روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 345
  • 1,575
  • 1,392,781
اوجاقی: دلیل موفقیتمان در باکو اتحاد تیمی بود

سرمربی تیم‌ ‌ملی ووشو ایران دلیل اصلی عملکرد خوب این تیم در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را اتحاد تیمی و حمایت مسئولان دانست.
حسین اوجاقی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: واقعیت امر این است که تیم ووشو واقعا و به معنای واقعی تیم بود و هر شش ووشوکار ما با هم دوست و همراه بودند. بازیکنان، دو مربی و یک سرپرست همگی با هم همکاری می‌کردند و دلیل اصلی ا ین موفقیت همین همدلی و تیم بودن بود. البته جا دارد که از حمایت‌های خوب مسئولان فدراسیون به خصوص آقای دکتر علیزاده تشکر کنیم.
او در مورد بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی نیز ادامه‌ داد: تیمی که به این بازی‌ها اعزام کرده بودیم کم سن ولی با تجربه بود و میادین بین‌المللی را دیده بودندبعضی از ووشوکاران مانند حاجی زاده در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی دور گذشته به مدال رسیده بودند. با توجه به همه اینها ما اردوهای خوبی داشتیم و حدود یک ماه و نیم و کمی بیشتر اردو داشتیم که با تمرینات خوب توانستیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.
اوجاقی در مورد مسابقات جهانی و یونیورسیاد دانشجویی نیز گفت‌: بر خلاف بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی برای انتخاب ووشوکاران در این مسابقات همه ورزشکاران را به مسابقات انتخابی دعوت می‌کنیم و بهترین ها را از بین با تجربه‌ها ، پیشکسوتان و جوانان انتخاب خواهیم کرد. با توجه به این که مسابقات جهانی در ۱۰ وزن برگزار می‌شود و ما پنج وزن را اعزام خواهیم کرد در حال‌ حاضر هیچ برنامه‌ای را نمی توانیم تا قبل از مشخص شدن ملی‌پوشان اعلام کنیم.
سرمربی تیم‌ ‌ملی ووشو ادامه‌ داد: مسابقات یونیورسیاد دانشجویی نیز در چهار وزن آقایان ۵۲، ۶۰، ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم و در دو وزن بانوان ۵۲ و ۶۰ کیلوگرم برگزار می‌شود که در مجموع مسابقات در شش وزن برگزار می‌شود. با توجه به این که ما می‌توانیم چهار نماینده در این مسابقات داشته باشیم. باید بازی‌های انتخابی را برگزار کنیم تا بتوانیم ملی‌پوشان را انتخاب کنیم. البته اردوهای این مسابقات در دو ماه و پنج مرحله‌ای خواهد بود و امیدوارم نتایج خوبی را در این بازی ها کسب کنیم.
حسین اوجاقی در پایان گفت‌: در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی ووشو بهترین تیم‌ ‌ملی کاروان ایران شد که جای افتخار دارد و من از تمامی کسانی که ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم. در مورد جوایز هم باید بگویم که ۶۰۰ دلاری که کمیته ملی المپیک قول آن را داده بود همان جا پرداخت شد که باید تشکر کرد و قول‌هایی را هم وزارت ورزش و جوانان داده بود که فعلا این جوایز پرداخت نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز