روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 205
  • 702
  • 1,334,406
اوضاع بد در کاخ سفید

روزنامه ایندیپندنت در گزارشی نوشته: وضعیت بدی در کاخ سفید حکمفرما است و اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا وعده های خود را عملی نکند؛ چه بسا باید چمدان خود را ببندند.
این روزنامه افزود: یکی از مهمترین نکاتی که دونالد ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی خود روی آن تمرکز کرد و رای دهندگان در این زمینه گفته ترامپ را باور کردند؛ همان تمایل فراوان ترامپ برای پاکسازی نهاد سیاسی آمریکا از فساد بود و اگر ترامپ به طور فوری دست به پاکسازی که وعده آن را داده است، نزند و هرج و مرجی را که به راه انداخته است، ساماندهی نکند؛ اکثر ما خواهیم دید که چمدان خودش را خواهد بست و پیش از فرا رسیدن انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز