روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 475
  • 693
  • 1,436,624
اولتیماتوم تراکتور به اروین تا آخر هفته !

باشگاه تراکتورسازی تا پایان هفته به هری لی اروین فرصت بازگشت داد. تراکتورسازی که در هفته‌های پایانی نیم فصل با بازنگشتن آنتونی استوکس و هری اروین از مرخصی با کمبود بازیکن در خط حمله مواجه شده بود، در حالیکه به نظر می‌رسید باید قید دو مهاجم بریتانیایی خود را زده و در نیم فصل به دنبال نفرات جایگزین باشد، توانست برای ادامه همکاری با استوکس به توافق برسد. به این ترتیب استوکس چند روزی است که به تمرینات برگشته و قرار است نیم فصل دوم در کنار تراکتورسازان باقی بماند. با این وجود هنوز خبری از بازگشت اروین به تبریز نیست و این بازیکن حتی با وجود پایان مدت یک ماهه مرخصی استعلاجی خود هم حاضر نشده در تبریز آفتابی شود و مذاکراتی که با او صورت گرفته هم تا این لحظه نتیجه مثبتی نداشته است. در حال حاضر تراکتورسازی دو بازیکن خارجی غیرآسیایی و یک بازیکن آسیایی خود را در اختیار دارد و یک جای خالی برای جذب بازیکن خارجی دارد که آن هم منوط به خارج کردن نام اروین از فهرست است. به همین دلیل تا زمانی که تکلیف این بازیکن معلوم نشود، تراکتورسازان نمی‌توانند گزینه دیگری جذب کنند و به همین دلیل نمی‌خواهند فرصتشان را با اروین از دست بدهند. به همین منظور باشگاه تراکتورسازی در اولتیماتومی که به اروین داده به او تا پایان هفته جاری فرصت بازگشت داد. اگر این اتفاق رخ ندهد، باشگاه علاوه بر شکایت از این بازیکن و پیگیری حقوقش در قبال او، نامش را از فهرست خارج کرده و گزینه دیگری جذب خواهد کرد. باید دید تکلیف اروین تا پایان هفته با تراکتور مشخص خواهد شد یا نه.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز