روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 654
  • 999,268
اولویت اصلی‌ شورا حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است

رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به حضور پرشور ورزش دوستان در این مراسم اظهار داشت: اعضای شورای شهر تبریز که منتخب شما هستند، اولویت اصلی‌شان حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است.
به گزارش شهریار، شکور اکبرنژاد در ابتدای مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ در رده بزرگسالان ، درست است که تراکتورسازی، شهرداری و… را دوست داریم اما هدف این است که استعدادها را پرورش دهیم تا در تیم‌های باشگاهی و ملی بازی کرده و درآمد کسب کنند.
وی افزود: در رابطه با توسعه ورزش همگانی از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز تشکر می‌کنیم. تلاش ما این است که فضای شاد برای جوانان فراهم شود و امیدوارم مسئولان هم بیشتر فعالیت کرده و برای بحث اشتغال جوانان هم فکری شود تا دیگر به این اندازه جوانان دنبال کار نباشند به خصوص جوانانی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.
رئیس شورای شهر تبریز در پایان گفت: در بودجه‌ای که برای سال ۹۷ برنامه‌ریزی‌شده، به مسابقات محلی و ورزش همگانی که بیشتر برای عموم مردم است، توجه شده و شما هم شاهد اثرات این موضوع خواهید بود. سال ۹۷ سال شکوفایی تیم محلات و ورزش همگانی تبریز خواهد بود بر همین اساس در شورای شهر علی‌رغم اهمیتی که برای تیم‌های ورزش قهرمانی قائل هستیم و در حد امکان امکانات می‌دهیم، روی ورزش همگانی و محلات تمرکز کرده‌ایم که ثمره‌اش را خواهیم دید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز