اولویت اصلی‌ شورا حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است

رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به حضور پرشور ورزش دوستان در این مراسم اظهار داشت: اعضای شورای شهر تبریز که منتخب شما هستند، اولویت اصلی‌شان حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است.
به گزارش شهریار، شکور اکبرنژاد در ابتدای مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ در رده بزرگسالان ، درست است که تراکتورسازی، شهرداری و… را دوست داریم اما هدف این است که استعدادها را پرورش دهیم تا در تیم‌های باشگاهی و ملی بازی کرده و درآمد کسب کنند.
وی افزود: در رابطه با توسعه ورزش همگانی از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز تشکر می‌کنیم. تلاش ما این است که فضای شاد برای جوانان فراهم شود و امیدوارم مسئولان هم بیشتر فعالیت کرده و برای بحث اشتغال جوانان هم فکری شود تا دیگر به این اندازه جوانان دنبال کار نباشند به خصوص جوانانی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.
رئیس شورای شهر تبریز در پایان گفت: در بودجه‌ای که برای سال ۹۷ برنامه‌ریزی‌شده، به مسابقات محلی و ورزش همگانی که بیشتر برای عموم مردم است، توجه شده و شما هم شاهد اثرات این موضوع خواهید بود. سال ۹۷ سال شکوفایی تیم محلات و ورزش همگانی تبریز خواهد بود بر همین اساس در شورای شهر علی‌رغم اهمیتی که برای تیم‌های ورزش قهرمانی قائل هستیم و در حد امکان امکانات می‌دهیم، روی ورزش همگانی و محلات تمرکز کرده‌ایم که ثمره‌اش را خواهیم دید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از