روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 526
  • 1,575
  • 1,392,962
اولویت اول و آخرم تراکتور است

محمد ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره شرایط خود با باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من با تراکتورسازی قرارداد دارم و به این قرارداد پایبندم. البته چند پیشنهاد خوب دارم اما به عشق هواداران با هیچ تیمی مذاکره نکردم. همیشه اولویت اول و آخرم تراکتورسازی بوده است و الان نیز با همین شیوه ادامه می‌دهم.با تراکتورسازی خاطرات خوبی دارم. روزهای خوبی را در کنار این تیم سپری کردم و شاید درست نباشد در این شرایط سخت بخواهم تیم را تنها بگذارم. با اینکه مطالباتی از باشگاه تراکتورسازی دارم اما به عشق هواداران حرفی نزدم. می‌دانم آجورلو زحمت می‌کشد و انشاءالله با درایت او مشکل حل خواهد شد و بازیکنان به پولشان می‌رسند.
ایرانپوریان درباره آینده تراکتورسازی گفت:‌ کار سختی در فصل آینده خواهیم داشت. کمبود بازیکن می تواند در سرنوشت تیم تاثیرگذار باشد اما مطمئن باشید به خاطر دل هواداران با تمام وجود به داخل زمین می رویم و بازی می کنیم تا آنها خوشحال باشند.
وی در پایان افزود: اگر مشکل خاصی پیش نیاید، طی یکی، دو روز آینده با باشگاه به توافق نهایی می‌رسم و کارم را دوباره به عنوان بازیکن تراکتورسازی آغاز می کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز