اولویت رویکرد فرهنگی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رویکرد فرهنگی و اجتماعی فعالیت های شهرداری تبریز، جهت پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی شهری تاکید کرد.
به گزارش شهریار، مجید خدابخش در مراسم معارفه پنجاه و ششمین شهردار تبریز، یادآور شد: «تبریز ۲۰۱۸» به مسئولیت شهرداری تبریز، رویکرد فرهنگی و اجتماعی داده است و تبریز نیز به عنوان شهری که اولین‌های فرهنگ و هنر و تمدن را دارد، در همین جایگاه مورد توجه قرار می‌گیرد. اصلی ترین رویکرد ۲۰۱۸، رویکرد فرهنگی است.
ظرفیت‌های فرهنگی این رویداد مهم باید در کنار اقدامات عمرانی و ساختاری که از اولویت‌های شهرداری تبریز است باید مورد توجه قرار بگیرد.باید تلاش کنیم و چهره جدیدی از منظر فرهنگ و تمدن تبریز به جهان اسلام و سایر گردشگران، ارائه دهیم.
خدابخش با اشاره به مبعث پیامبر اکرم اسلام، خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم، منبع لایزال اخلاق است؛ این حُسن آغاز را باید قدر بدانیم، و تلاش کنیم با تکیه بر آموزه های دینی شهری پیشرفته بسازیم.
وی اظهار کرد: حوزه فرهنگ و رویداد فرهنگی باید اصل برنامه های شهرداری تبریز و اعضای شورای شهر باشد و اگر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی معرفی شده مشخص است که پتانسیلی دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از