روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 363
  • 798
  • 1,333,862
اولویت شورا پاسخگویی به شهروندان و رسانه ها است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تبریز با گرامیداشت هفته دولت افزود:عدم پاسخگویی مسئولان و نهادها و عدم نقد قدرت جامعه را به سمت پسرفت و اضمحلال خواهد برد و به همین دلیل باید پاسخگویی به شهروندان و رسانه ها را مورد توجه قرار دهیم.
اکبرنژاد در ادامه با اشاره به اینکه در هر جایی که خرد حاکم نباشد خردمندی توام با دردمندی خواهد بود اظهار داشت: توجه به خرد جمعی و پیش برد امور با خرد جمعی قطعا برکات زیادی برای جامعه خواهد داشت.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی گفت: به نظرم تا هر اندازه که بتوانیم باید از تبلیغات جهان سومی و بنر و تبریک و گل و شیرینی بکاهیم و به جای صرف کردن وقت به اینچنین روابط باید زمان را صرف کار نماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز