روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 634
  • 420
  • 1,436,090
اولویت فعلی کشور مسائل اقتصادی است

حمیده زرآبادی در خصوص استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در حال حاضر اولویت اول استیضاح وزیر کار نیست. وضعیت اشتغال و کارگری و معیشت مردم در اولویت است.اشکالاتی که وجود دارد را قبول دارم اما راه آن تعویض وزیر نیست درواقع می‌توان ایرادات موجود در وزارت کار را با نظارت و پیدا کردن ایرادها رفع کرد.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که افرادی که استیضاح را امضا کردند چه هدفی را دنبال می‌کنند و چه استدلالی دارند، اذعان داشت: نمی‌دانم پشت طرح استیضاح وزیر کار در شرایط فعلی چه مسائلی است و افرادی که این طرح را امضا کردند چگونه می‌خواهند با استیضاح وزیر کار به شرایط معیشت مردم و اشتغال آنها کمک کنند.به نظر من اگر وزیر کار استیضاح شود، با توجه به اینکه باید سرپرست جدید معرفی شود در حوزه کارگری و تعاون دچار مشکلاتی خواهیم شد و این در شرایط فعلی به نفع کشور نیست.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر باید با نظارت درست اشکالات وزارت کار را رفع کنیم و تمرکزمان را روی مسائل اقتصادی بگذاریم. درواقع نباید با تمرکز روی مسائل اینچنینی از مسائل اقتصادی غافل شویم. باید کارهایی انجام دهیم تا سیاست‌های کلان رونق پیدا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز