روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 254
  • 351
  • 1,279,787
اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرداری تبریز

اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرداری تبریز به ریاست معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با حضور مدیران ستادی معاونت و معاونین فرهنگی واجتماعی مناطق دوازدهگانه شهرداری در معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برگزارشد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، این نشست که با هدف برنامه ریزی برای اجرای برنامه های فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در ایام دهه فجر برگزار شد، کلیات برگزاری این برنامه ها و نحوه بهره گیری از ظرفیت فرهنگی واجتماعی وهنری شهرداری به منظور پاسداشت متفاوت و هرچه بهتر حماسه مردم در بهمن ۵۷ مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این جلسه حجت الاسلام حمیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز با بیان ارزشهای انقلاب اسلامی و اهمیت گرامیداشت دهه فجر مواردی را جهت برنامه ریزی و اجرا در دهه فجر امسال بیان نمودند.
وی، با بیان این مطلب که کمیته‌های مختلف دهه فجرجهت برگزاری باشکوهتر این ایام در شهرداری تبریز تشکیل گردیده است، عنوان کرد: امیدواریم جشن انقلاب اسلامی امسال نیز با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی وهنری و توسعه نشاط اجتماعی بصورت برجسته‌ای در سطح شهر نمود پیدا کند.
در ادامه این جلسه مدیران ستادی معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونین فرهنگی و اجتماعی مناطق دوازدهگانه شهرداری تبریز هم ضمن ارائه گزارش عملکرد نکته نظرات خود را درخصوص اجرای هرچه بهتر برنامه‌ها اعلام کردند.
یادآور می‎شود، جلسه هماهنگی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با معاونین فرهنگی مناطق دوازدهگانه شهرداری به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه‌‏ریزی و تدوین بودجه پیشنهادی فرهنگی مناطق در سال ۹۶ و اجرای جشنواره زمستانی وهمچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری در ایام دهه فجر برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز