روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 621
  • 1,097
  • 1,389,786
اولین جلسه عضویت در جامعه ایمن برگزار شد

اولین جلسه عضویت در جامعه ایمن برگزار شد

حرکت به سمت تحقق جامعه ایمن توسط مرکز  همکاری های سازمان بهداشت جهانی(WHO ) در ارتقاء ایمنی جامعه وابسته به انجمن کارولینسکای سوئد و با هدف کمک به جوامع در انجام اقدامات ایمنی ایجاد شده است.
به گزارش شهریار به نقل ازمدیریت بحران شهرداری تبریز، اولین جلسه مشترک جامعه ایمن و سالم با همکاری مدیریت بحران شهرداری تبریز، شهرداری منطقه۲ و مرکز بین المللی حمایت ازجامعه ایمن دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز جهت عضویت منطقه۲ تبریز برای اولین بار در تبریز در جامعه ایمن و سالم به میزبانی شهردار منطقه ۲ برگزار شد.
حسن نژاد، هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی و آماده نمودن بسترهای لازم برای شروع اجرای پروژه جامعه ایمن و سالم در شهرداری منطقه۲ بر اساس شاخص های استاندارد موجود دانسته و در این خصوص عنوان داشت: برای اولین بار شهرداری منطقه ۲ به لحاظ داشتن شرایط و شاخص های مناسب برای اجرای پروژه مزبور در نظر گرفته شده است و هدف کلی جامع ایمن آن است که از رخدادهای آسیب زا تا حدود زیادی جلوگیری کند و درصورت بروز سانحه منجر به آسیب جدی نشود و درصورت آسیب، درمان به موقع ارائه شود و با امدادها و توان بخشی ها، آسیب دیده نقش فعال خود را درجامعه باز یابد.
مدیر بحران شهرداری تبریز ادامه داد: حرکت به سمت تحقق جامع ایمن توسط مرکز همکاریهای سازمان بهداشت جهانی(WHO ) در ارتقاء ایمنی جامعه وابسته به انجمن کارولینسکای سوئد و با هدف کمک به جوامع در انجام اقدامات ایمنی ایجاد شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز