روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 396
  • 769
  • 1,387,398
اولین دیدار منتخبین شهر ایلخچی با فرماندار اسکو

اولین دیدار منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ایلخچی با فرماندار شهرستان اسکو، در محل فرمانداری با تشریح مسائل و امورات شهر برگزار گردید.
در این دیدار فرماندار اسکو گفت: کار شورایی، کار بسیار دشوار وسختی است بازی با قواعد شورایی هنر می خواهد چرا که نظام شورایی کار اکثریتی است و نمی توان آن را کتمان کرد و همیشه اکثریت حاکم بر اقلیت است.
دکتر مرتضی محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو در این جلسه بر برنامه ریزی های کلان شهری برای توسعه و پیشرفت تاکید کرد و افزود: اگر برای توسعه و پیشرفت شهری برنامه ریزی کلان صورت نگیرد نباید انتظار موفقیت را داشت.
وی انتخاب شهردار اصلح را برای مدیریت شهری از اصلی‌ترین وظایف شورای اسلامی شهر دانست و گفت: اعضای شورای شهر بایستی در انتخاب شهردار اصلح نهایت دقت را داشته باشند چرا که با انتخاب صحیح، ۶۰ درصد پیشرفت شهر ضمانت می‌شود ولی اگر در انتخاب شهردار خطایی صورت گیرد خروجی موفقی نخواهند داشت.وی اضافه کرد: انگیزه، تجربه و صداقت از شاخصه های یک مدیر موفق است که بتواند از کوچکترین فرصت‌‌های طلایی برای توسعه و آبادانی شهر استفاده کرده و به فکر تامین رفاه و آسایش شهروندان خود باشد.
دکتر محمدزاده پیگیری درست با تفکر درست را عامل موفقیت شورای شهر دانست و خاطر نشان کرد: در مدیریت شهری بیشتر تلاش کردن مهم نیست بلکه تلاش درست با تفکر درست در کمترین زمان می تواند بسیار مؤثر واقع گردد.
وی افزود: ۵۰ درصد مکاتبات در پیگیریها، غیر کارشناسی و بی‌ربط می‌باشد. و پیگیری از طریق مسئولان ذیربط همراه با پیگیری برای بازدید از یک پروژه، بیشترین نتیجه را بدنبال خواهد داشت.
در این دیدار، منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نکته نظرات و مشکلات اصلی شهر را بیان نموده و خواستار تعامل و همکاری همه دستگاهها، خصوصاً فرماندار شهرستان در پیگیری و حل آنها و حضور بیش از پیش فرماندار در شهر ایلخچی شدند.
در انتخابات اخیر پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ایلخچی، جلال حق شناس با ۳۹۱۰ رأی، ابراهیم احمدی با ۳۲۷۵ رأی، علی صدیقی با ۲۸۳۰ رأی ، فرخ قلیپور با ۲۷۶۹رأی و مهندس عبدالعظیم مساحی با ۲۲۶۲ رای بعنوان منتخبین اصلی شورای اسلامی شهر ایلخچی انتخاب شدند.
جلال حق‌شناس: سخنگوی شورای اسلامی شهر ایلخچی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز