روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 761
  • 1,333,018
ایران از نمایندگان اصلی صلح جهانی است

خواننده شهیر موسیقی اصیل کشورگفت : ایران به دلیل برخورداری از تمدن و فرهنگ چند هزار ساله و جوانان مستعد یکی از نمایندگان اصلی صلح جهانی است.
حافظ ناظری در سیمنار روز جهانی جوان که از طرف یونسکو (سازمان علمی وفرهنگی ملل متحدد) در کاخ موزه سعد آباد برگزار می شد اظهار کرد: ایجاد تعادل فرهنگی در منطقه حساس خاورمیانه توسط ایران به واسطه وجود ادبیات ، فلسفه وتمدن چند هزار ساله برای ما ممکن می شود.
وی افزود: بیش از نیمی از جمعیت جهان جوانان هستند و تناسب جمعیتی کشور ما نیز به گونه ای است که سهم بیشتر کشور از جمعیت ، جوانانی هستند که برای به فعل رساندن انرژی، به زیر ساخت ها نیاز دارند .
فرزند شهرام ناظری ادامه داد: یونسکو و برنامه های فرهنگی اش می توانند کمک کنند تا جوانان ایرانی که استعداد و انرژی دارنند مفید تر زندگی کنند.
وی تاکید کرد: عرفای بزرگ ایران گفتند که اولین بخش صلح، صلح با درون است با داشتن یک صلح درونی می توان بر روی جهان برونی نیز تاثیر گذاشت.
آرزو می کنیم انسان ها از درون به صلح واقعی وشادی برسند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز