روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اکران مجدد فیلم «فروشنده» در سینماهای مالزی

سینماهای بین المللی وابسته به شرکت ‘جی.اس.سی’ مالزی فیلم ‘فروشنده’ اثر ‘اصغر فرهادی’ را که برنده جایزه اسکار شده بود، بار دیگر اکران می کنند.
این فیلم اصغر فرهادی که دومین اسکار را برای وی به ارمغان آورد و در رسانه های مالزی نیز دریافت این اسکار بازتاب داشت ۲۷ ژوئیه (پنجم مرداد ماه) برای دومین بار در این کشور به نمایش در می آید.
به نوشته تارنمای روزنامه ‘نیو استریت تایمز’، ۶۰ بلیط رایگان برای تماشای این فیلم در اختیار خوانندگان این روزنامه قرار می گیرد که هر خواننده می تواند تا دو بلیط برای ردیف های ویژه دریافت کند.زمان استفاده از این بلیط ها روز ۱۸ ژوئیه (۲۷ تیرماه) در سالن شماره ۱۰ سینمای ‘مید ولی’ شهر کوالالامپور که پیش نمایش فیلم فروشنده خواهد بود، ارائه می شود.
اعطای این بلیط ها از روز ۱۱ ژوئیه (۲۰ تیرماه) آغاز و تا هجدهم این ماه (۲۷ تیرماه) نیز ادامه دارد و کسانی که زودتر مراجعه نمایند می توانند پیش نمایش این فیلم را به صورت رایگان تماشا کنند.این فیلم پس از آن در ۲۷ ژوئیه (پنجم مرداد) در سینماهای ‘مید ولی’، ‘پاویلیون’، ‘وان اوتاما’ و ‘جرنی پلازا’ در شهرهای کوالالامپور و ‘یپنانگ’ نمایش داده می شود.
‘جی.اس.سی’ بزرگترین سینمای زنجیره ای مالزی است که که در مجموع دارای ۳۳ سینما و ۳۲۹ سالن نمایش است.
بزرگترین سینمای این مجموع در مرکز خرید ‘مید ولی’ قرار دارد و دارای دو هزار و ۷۶۳ صندلی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز