روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 553
  • 814
  • 1,336,289
اگر آزادگان نبودند، کربلا در کربلا می‌ماند

رئیس دانشگاه تبریز گفت: باید فرهنگ آزادگی که درحقیقت فرهنگ صلابت و استقامت و ایثار است را به جوانان کشور بازگو کنیم.
محمدرضا پورمحمدی در چهارمین همایش کشوری آزادگان موصل دو، اظهار کرد: خوشحالیم که دانشگاه تبریز را برای این همایش بزرگ انتخاب کرده‌اند و این دانشگاه به عنوان مشهدالشهدای دانشگاه‌های کشور، میزبان آزادگان موصل دو شده است.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه آزادگان، بیان کرد: آزادگان، ذخایر و نعمت انسانی هستند؛ ما هر چه داریم درنتیجه‌ی خون شهدا و ایثار و از خودگذشتکی آزادگان و ایثارگران است.
وی ادامه داد: ۲۶ مرداد روز سرنوشت‌ساز و یوم اللهی در تاریخ کشور است، اگر آزادگان نبودند، کربلا در کربلا می‌ماند، خدا آزادگان را حفظ کرد تا یاد و طریق شهدا زنده بماند.
پورمحمدی اضافه کرد: امید است که در پیشگاه شهدا سرافکنده نشده و باید فرهنگ آزادگی که درحقیقت فرهنگ صلابت و استقامت و ایثار است را به جوانان کشور بازگو کنیم، بقا و بیمه شدن انقلاب در سایه‌ی این فرهنگ ارزشمند محقق می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری یادواره‌ی شهدای دانشجو در دانشگاه تبریز، تشریح کرد: یکی از بسترهای مهم این یادواره، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است و اعلام آمادگی می‌کنیم که دفتری را به ثبت خاطرات و مکتوب کردن خاطرات آزادگان اختصاص بدهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز