روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 476
  • 749
  • 1,336,961
ایجاد آزمایشگاه استاندارد در مرز ایران و افغانستان

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: اگر کمک‌های لازم صورت گیرد آزمایشگاه مجهزتر از آزمایشگاه افغانستان در مرز ماهیرود ایجاد خواهد شد. همچنین در مورد صادرات سوخت در حال مدیریت هستیم و با طرف افغانستانی مذاکره کردیم.
نیره پیروز بخت اظهارکرد: پروژه‌هایی که افتتاح می‌شود نشان دهنده این است که این دولت در فعالیت‌های خود رو به پیشرفت و توسعه است.
وی افزود: از هفته دولت برای نشان دادن بخشی از عملکرد دولت به مردم استفاده می‌شود.
رئیس سازمان استاندارد ایران با بیان اینکه سازمان ملی استاندارد درگیر فعالیت‌های همه جانبه است، گفت: این سازمان در فعالیت‌های ملی و بین المللی موفقیت‌های خوبی به دست آورده است.
پیروز بخت ادامه داد: در بحث پروژه‌های عمرانی این سازمان موفق شد حدود ۱۰ پروژه از ۱۴ پروژه نیمه تمام باقیمانده از دولت قبل را به اتمام رسانده و بهره برداری کند.
وی تصریح کرد: اگر در استان‌های کشور نتوانیم فعالیت‌های خود را به درستی انجام دهیم از هدف اصلی خود یعنی سلامت و ایمنی مردم باز می‌مانیم.
رئیس سازمان استاندارد ایران با بیان اینکه نظام استانداردسازی رویکرد نوینی بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، گفت: زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست که تنها تعداد محدودی از کالاها استاندارد باشند.
پیروز بخت با بیان اینکه فرآیندها نیز در سازمان ملی استاندارد مورد توجه قرار گرفته است، افزود: طبق سیاست‌های کلی سلامت، برخی از مواد مضر برای بدن باید مدیریت شود که طبق دستور رئیس جمهور استانداردها را تغییر دادیم و تا زمانی که این استانداردها تغییر نکرد اتفاقی در مورد مواد غذایی حاصل نشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز