روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 300
  • 1,139
  • 1,383,607
ایجاد بایگانی الکترونیکی در سازمان ثبت اسناد استان

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی، از ایجاد بایگانی الکترونیکی در سازمان ثبت اسناد استان خبر داد.
کاظم به پایی در جلسه شورای اداری شهرستان هریس، با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از ۹۰درصد عملیات اجرایی صدور اسناد مالکیت شهرستان هریس به صورت الکترونیکی انجام شده است، گفت: برای حفظ و نگهداری اسناد این شهرستان و سایر نقاط استان به زودی در سازمان ثبت اسناد، بایگانی الکترونیکی ایجاد خواهد شد.
وی، در ادامه به مطالعات و طراحی شمیم ( شبکه مدیریت یکپارچه ملک ) نیز اشاره کرد و افزود: مطالعات شبکه مدیریت یکپارچه ملک از ابتدای سال ۹۵ با اعتباری بیش از ۴۵ میلیارد ریال در ۱۵ نقطه از استان از آغاز سالجاری اجرا شد، که خوشبختانه استان آذربایجان شرقی رتبه نخست در اجرای این شبکه را از آن خود کرده است.
به پایی، در توضیح شبکه مدیریت یکپارچه ملک گفت: در این شبکه تحدید حدود املاک در سیستم مختصات جهانی با دقت بالا و به صورت لحظه ای انجام می شود و اگر به هر علتی حدود آنها در طبیعت از بین رفته و یا مورد تجاوز دیگران قرار گیرد با دقت سانتیمتر قابل پیاده سازی دوباره بوده و حقوق مالکان با توجه به ثبت مختصات گوشه های املاک در بانک کاداستر استان نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حفاظت می شود.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: این طرح علاوه بر اینکه سبب کاهش دعاوی ملکی می شود، گام بزرگی در راستای تهیه نقشه های ارتفاعی مسطحاتی با سرعت بالا می باشد که دقت سندهای صادره را بالا خواهد برد.
در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان هریس نیز از فعال شدن ۲۰ واحد تولیدی و صنعتی در راستای اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد.
صابر تقویمی، افزود: خوشبختانه در حال حاضر با فعال شدن این واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان هریس برای ۱۸۰ نفر شغل ایجاد شده است.
وی، همچنین از بخشودگی ۹۰ درصدی جرائم مالیاتی به صاحبان صنایع تولیدی این شهرستان نیز خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز