روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 621
  • 779
  • 1,330,133
ایجاد تحریم و مشکلات اقتصادی از ترفندهای دشمنان در جنگ نرم

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی ایجاد تحریم و مشکلات اقتصادی را از ترفندهای دشمنان در جنگ نرم عنوان کرد.
در دیدار با هیات رئیسه اتاق اصناف تبریز و مسئولان اتحادیه های صنفی و سازمان بسیج اصناف استان با بیان اینکه اصناف بازوان قدرتمند انقلاب برای مقابله با نقشه دشمنان قسم خورده این کشور هستند، اظهار داشت: اصناف و بازاریان به عنوان سربازان آتش به اختیار انقلاب امروز نیز همچون زمان جنگ نقش آفرینی خود را نشان خواهند داد.
وی اضافه کرد: حرکت اصناف و بازاریان در دوران جنگ نسبت به توانایی هایشان در جبهه حاضر می شدند و به رزمندگان خدمت رسانی می کردند و از مال و جان خود برای پیروزی انقلاب می گذشتند.
کریمیان ادامه داد: شهیدحاج رضا گاودار اکبری از شهدای اصناف با تعطیلی مغازه مکانیکی خود در جبهه به تعمیر ماشین الات می پرداخت تا مشکل رزمندگان اسلام را حل کند و در این راه به درجه رفیع شهادت نائل شد و این حرکت از شاخصه های اصناف انقلابی است که باید الگوی اصناف و بازار قرار گیرد.
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: مسئولان برای رسیدن به اقتصاد پایدار به سخنان و مشکلات اصناف گوش فرا داده و از راهکارهای آن ها استفاده کنند چراکه محقق شدن شعار اقتصاد مقاومتی بدون همراهی اصناف و بازاریان غیر ممکن است و تعامل هر چه بیشتر بسیج با اصناف موجب می شود دشمنان در جنگ اقتصادی ناامید گردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز