روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 248
  • 639
  • 1,435,284
ایجاد دانشگاه فرهنگیان در اهر ضروریست

نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ایجاد دانشگاه فرهنگیان را در اهر ضروری برشمرد.

بیت اله عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگاران، شهرستان اهر را یکی از شهرستان های مهم در حوزه علم و فرهنگ عنوان کرد و افزود: با پیشینه تاریخی – فرهنگی که این شهرستان دارد ایجاد دانشگاه فرهنگیان در این منطقه بسیار اهمیت دارد و پیگیر هستیم تا شعبه ای از این دانشگاه در اهر ایجاد شود.

وی اهر را شهر عالم پرور و علم پرور ذکر کرد و گفت: این شهرستان بی شک مهد علم و فرهنگ بوده و یکی از مهمترین شهرهای فرهنگی استان آذربایجان شرقی می باشد.

عبدالهی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان اهر یکی از شاهراه های ارتباطی و مهم مناطق شمال عرب کشور                                                                                                   می باشد افزود: این شهرستان با قرار گرفتن در کمربند ارتباطی استان های آذربایجان شرقی و اردبیل و همچنین کشورهای آسیای میانه می تواند در تبادلات فرهنگی و علمی نقش بسزایی ایفاء کند.

وی ظرفیت های علمی و فرهنگی شهرستان اهر را بسیار مهم و عالی ذکر کرد و گفت: در صورت توجه بیشتر به حوزه علم و فرهنگ در این شهرستان در آینده نزدیک شاهد موفقیت ها و پیشرفت های وسیع علمی و فرهنگی در این منطقه خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز