روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 93
  • 814
  • 1,335,829
ایجاد فضای آرامش برای سرمایه گذاری با تغییر ساختارها فراهم می شود

وزیر دادگستری بابیان اینکه سران قوا باید برای افزایش اشتغال و رفع مشکلات کنونی تعامل سازنده داشته باشند، گفت: ایجاد فضای آرامش برای سرمایه گذاری با تغییر ساختارها فراهم می شود.
سید علیرضا آوایی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه سمنان در محل استانداری بابیان اینکه مهمترین دغدغه دولت و مردم ایجاد فضای آرامش برای فعالان اقتصادی است، ابراز داشت: قوای سه گانه به این باور رسیدند که برای مبارزه با فساد باید ساختارها و قوانین در ارتباط با تسهیل امور اقتصادی تغییر کند.
وی افزود: مبارزه با فساد قطعا جز اولویت ها و سیاست های دولت خواهد بود چراکه فساد تولید کننده را نابود و ایجاد آسیب های اجتماعی را افزون می کند لذا به منظور جلوگیری از بحران و ریشه کنی افرادی که مصالح کشور را نمی فهمند حکومت و دولت باید زمینه های ایجاد فساد را به حداقل برساند.
وزیر دادگستری کمک به تقویت و بهبود هر چه بهتر روابط مجموعه قوا را از جمله ضروریات برشمرد و ابراز داشت: با وفاق و همراهی بسیاری از کارها سریعتر و روان تر انجام خواهد شد، اساسا زبان تفاهم و محبت بین همه ما می تواند به سرعت بخشیدن به امور بسیار کمک کند.
آوایی بابیان اینکه حقوق زنان و کودکان جز موارد لوکس فانتزی نیست، تصریح کرد: بحث حقوق شهروندی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشتند جز وظایف و باور همه ما و مسئولان است که هنوز تا رسیدن به خواست واقعی یعنی تبدیل حقوق شهروندی به قانون فاصله زیادی داریم و برای تحقق مطالبه به حق مردم حاکمیت باید بحث حقوق شهروندی را بیش از پیش احیا کند.
وی افزود: تعزیرات حکومتی از جمله سازمان هایی محسوب می شود که می تواند منشا خدمات ارزنده قلمداد شود لذا باید با استفاده از همه ظرفیت های موجود نگرانی ها و نقاط آسیب را برطرف کنیم و انتظار داریم در چهار سال آینده این روند بیش از پیش بهتر شود

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز