روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 1,569
  • 1,020,766
ایجاد نخستین شهرک صنعتی شیشه کشور در تبریز

شهرک صنعتی شیشه نخستین بار در کشور در تبریز ایجاد شد.
به گزارش خبرنگاران نیرومند اسکویی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی ،با اشاره به اعطای پروانه تاسیس نخستین شهرک صنعتی خصوصی شیشه کشور در استان گفت: این پروانه تاسیس به یکی از شرکتهای تولیدکننده شیشه تبریز اعطا و مجوزهای قانونی برای ایجاد آن کسب شده است.و برای پیشرفت کسب و کار بیشتر در استان سعی در راه اندازی این شهرک بعمل آمده است .
نیرومند اسکویی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی ادامه داد: این شهرک صنعتی خصوصی در زمینی به مساحت حدود ۶۹ هکتار با پیش بینی هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و اشتغال یکهزار و ۸۰۰ نفر ایجاد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی حمایت از توسعه شهرکهای صنعتی خصوصی از جمله سیاست های پیش روی این شرکت بیان کرد و افزود: با راه اندازی شهرک شیشه تعداد شهرکهای صنعتی خصوصی در استان به۷ باب رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز