روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 109
  • 749
  • 1,336,594
ایجاد واحد تحقیقاتی جهت بهره گیری از مصالح نوین و مناسب زیست محیطی

واحد تحقیقاتی مصالح نوین در سازمان عمران جهت افزایش کیفیت اجرایی و مصالح ایجاد می گردد.
جلسه بررسی لکه گیری اساسی آسفالت با دستگاه های پیشرفته با قابلیت ترمیم آسفالت (چاله ها) در خیابانهای برفی و مملو از آب با حضور بابک شریفی مدیر عامل سازمان عمران ، رنجبر معاونت فنی مهندسی و جنگی مدیر اجرایی آسفالت و کارشناسان شرکت دانش بنیان تشکیل گردید در این جلسه به منظور بررسی وارائه راهکارهای مناسب و مقرون به صرفه جهت لکه گیری آسفالت با دستگاههای پیشرفته و همچنین حذف فرآیند برش ، تخریب و نخاله برداری و کاهش تولید ضایعات و با قابلیت کنترل بصورت بلوک های مجزا مقرر گردید یک دستگاه ترمیم آسفالت بمدت ده روز بصورت آزمایشی استفاده و در صورت تایید عملکرد دستگاه ترمیم آسفالت تصمیمات مقتضی در این خصوص صورت پذیرد.
بابک شریفی در این نشست با تاکید بر لزوم بهره گیری از فناوری های نوین در صنعت آسفالت ریزی و ترمیم آسفالت و همچنین مصالح نوین خواستار ایجاد واحد تحقیقاتی جهت بهره گیری از مصالح نوین و مناسب زیست محیطی را خواستار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز