روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 693
  • 1,436,731
ایجــاد بسترهای جدید اجتماعی و فرهنگی

اولین جلسه ستاد بودجه معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز به ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با حضور مدیران ستادی معاونت و معاونین فرهنگی واجتماعی مناطق دهگانه شهرداری در معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برگزارشد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در این جلسه از پیش‌بینی اعتبارات و ردیف‌های بودجه‌ای در بودجه سال ۹۸شهرداری تبریز برای اجرا و توسعه برنامه‌ها و طرح‌های آموزش شهروندی در سطح شهر تبریز خبر داد وافزود: توجه به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی از جمله راه اندازی سرای محله،را اندازی فرهنگسراهای مشارکتی، توسعه فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی در سطح محلات شهر تبریز ،افزایش تعداد فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ در رأس برنامه‌های حوزه سخت افزاری معاونت فرهنگی شهرداری قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام احمد حمیدی در عین حال با تأکید بر لزوم اثربخشی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی به شاخص‌ها و محورهای اصلی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری در سال آینده اشاره وافزود: ایجاد و افزایش سطح نشاط و شادابی عمومی، توجه یکسان به تمامی موضوعات و شاخه‌های فرهنگ و هنر، توجه به ترویج ارزش‌های ایثار و شهادت، بسترسازی برای اعتلای شعائر و ارزش‌های دینی و انقلابی، مشارکت و همکاری هدفمند و هم‌سو با نهادها و تشکل‌های مردم نهاد، توزیع متوازن و عادلانه مراکز فرهنگی هنری در مناطق شهری مدیریت متمرکز مراکز فرهنگی هنری و ایجاد و توسعه بسترهای جدید اجتماعی فرهنگی در سطح شهر تبریز از جمله اهداف و محورهای فعالیتی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در سطح کلان طی سال آینده خواهد بود.
وی افزود: تمامی برنامه هایی که در حوزه این معاونت به انجام می رسد در خدمت سیاستهای مدیریت فرهنگی شهری و در راستای ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهروندی و شهرنشینی است وامیدواریم با مجموعه برنامه هایی که در سطح فرهنگی اجتماعی برای شهروندان داریم ، بتوانیم سطح مشارکت شهروندان و توجه آنان به مبانی مدیریت شهری را ارتقا بخشیم.
گفتنی است: پیرو ابلاغ دستورالعمل تهیه و تدوین بودجه سال ۹۸با هدف حفظ یکپارچگی و انسجام در امر برنامه ریزی در تدوین بودجه اولین جلسه ستاد بودجه معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز